Dvojvrstvové kuchynské utierky – ECONATURAL MAXI3 2ks

Ekologické kuchynské utierky prírodnej farby, 2-vrstvové, 2ks v papierovom balení

3.29

s DPH

5 na sklade

Popis

Ekologické kuchynské utierky prírodnej farby v papierovom balení. 

2ks v balení = 2-vrstvy

Výška role: 23 cm

Počet útržkov: 150

Dĺžka návinu : 33 m

Vyrobené z recyklovaných kartónových obalov od nápojov „Tetrapak“.

Dôvodom typickej svetlohnedej (prírodnej) farby utierky je použitie nebielených celulózových vlákien, udržujúcich si prirodzenú farbu dreva prítomných v nápojových kartónoch.

Ekologické kuchynské utierky ECO NATURAL sú vyrobené vďaka inovatívnemu systému, ktorý spracováva kartóny z nápojov – TETRA PAK. Vďaka týmto kuchynským utierkam zachraňujete les a dokonca využívajú surovinu, ktorá by inak skončila na skládke. Nebielené celulózové vlákna sú porovnateľné s primárnymi vláknami a preto garantujú vynikajúcu odolnosť, absorpciu a mäkkosť hotových výrobkov.

Certifikáty: – Ecolabel – značka ekologickej kvality, ktorá zaručuje dodržiavanie prísnych kritérií ochrany životného prostredia požadovaných na Európskej úrovni: nízke znečistenie vody a ovzdušia, nízke emisie skleníkových plynov a nízka spotreba elektrickej energie. – FSC – podporujú opakované využitie lesných zdrojov a tiež používa iba recyklované drevo, alebo vlákna, ktoré sú v súlade s týmito štandardmi. – FIBERPACK – certifikát o šetrení životného prostredia a to recykláciou nápojových kartónov.

Takto zachraňujete stromy a znižujete emisie CO2e. – dermatologicky testované

Dodávateľ: Lucart

Krajina pôvodu: Taliansko

Recenzie

Buďte prvý, kto napíše recenziu “Dvojvrstvové kuchynské utierky – ECONATURAL MAXI3 2ks”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Hodnotenie

Produkt zatiaľ nemá recenzie.