Bio kompostovateľné vrecia na odpad – rôzne veľkosti

Bio kompostovateľné vrecia na odpad vyrobené z rastlín. Určené na zber biologicky rozložiteľného kuchynského odpadu z domácností alebo na zber iného bio odpadu, akými je lístie, tráva atď.  Poskytujú komfort pri triedení bio odpadu. Vhodné do hnedých zberných nádob. Možnosť použitia aj na zmesový odpad. Certifikované podľa EN 13432, OK HOME COMPOST.

3.403.60

s DPH

Popis

Kompostovateľné vrecia na odpad neznejú ako najzaujímavejšia cesta na zmenu životného štýlu v prospech zelenej planéty. Napriek tomu obohacujú plastový svet novou eko možnosťou. Pochádzajú z obnoviteľných surovín, ktoré sú neobmedzené a „zadarmo“ od prírody. Ak spolu s nami smerujete k zero waste životnému štýlu, treba začať pri bioodpade. Ten tvorí približne polovicu odpadu, ktorý vyprodukujeme v našich domácnostiach. Zároveň je aj jediným druhom odpadu, ktorý možno premeniť na cenné organické hnojivo. Práve na túto jedinečnosť zabúdame, keď bioodpad hádžeme do komunálneho odpadu, ktorý potom skončí na skládke. Zbytočne tak platíme za skládkovanie a pritom mu berieme jeho druhú šancu. 

Pomôž s nami vybudovať bezpečné zdravé prostredie, v ktorom sa nám bude krásne žiť. A NEZAHOĎ ŠANCU, ktorú nám odpad ponúka. 

Objem a rozmer vreca:

Objem: 10 litrov. Balenie: 25 ks/rolka. Rozmer vrecka: 395 x 440 mm

Objem: 35 litrov. Balenie: 15 ks/rolka. Rozmer vrecka: V61 x Š51 cm

Použitie a skladovanie: Vhodné na bioodpad alebo zmesový odpad. Nepatrí do nádob na zber plastov.

Vlastnosti: Certifikované ako biologicky rozložiteľné a kompostovateľné. Rozložia sa do 45-90 dní pri vhodných podmienkach. Vhodné do domáceho kompostu aj priemyselnej kompostárne.

Výhody materiálu: je priedušný a napomáha vlhkosti k vypareniu (odpad sa vysušuje, čo zabraňuje hnitiu a šíreniu nechceného zápachu). Životný cyklus materiálu: pochádzajú z prírody, kam sa kompostovaním môžu vrátiť. 

Certifikát – naše Eco Flóra produkty spĺňajú prísnu európsku normu týkajúcu sa biologickej rozložiteľnosti a kompostovateľnosti EN 13432.

Skladovanie: chladné a suché prostredie bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Odporúčame použiť do 6 mesiacov od zakúpenia.

Výrobca: Eco Status. 

Ďalšie informácie

Veľkosť vreca

10 l / 25 ks rozmer vrecka: 395 x 440 mm, 35 l / 15 ks rozmer vrecka: V61 x Š51 cm

Recenzie

Buďte prvý, kto napíše recenziu “Bio kompostovateľné vrecia na odpad – rôzne veľkosti”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Hodnotenie

Produkt zatiaľ nemá recenzie.