DORUČENIE A PLATBA TOVARU

Spôsob doručenia:

Doručenie Slovak Parcel Service doručenie na odberné miesto (Alzabox) – tovar bude zákazníkovi doručený do zvoleného doručovacieho miesta, ktoré si vibral v objednávke, prostredníctvom kuriérskej služby, v rámci dodania na Slovensku. Dodanie tovaru je 2-3 pracovné dni od potvrdenia o vyexpedovaní objednávky, ktoré bude kupujúcemu odoslané na e-mail zadaný v procese objednávky. Cena za doručenie je stanovená na sumu 3,50€. Pri objednávke nad 45€ nebude zákazníkovi účtovaná cena za doručenie.

Doručenie kuriéromtovar bude zákazníkovi doručený na adresu, ktorú uviedol v objednávke, prostredníctvom kuriérskej služby, v rámci dodania na Slovensku. Dodanie tovaru je 2-3 pracovné dni od potvrdenia o vyexpedovaní objednávky, ktoré bude kupujúcemu odoslané na e-mail zadaný v procese objednávky. Cena za doručenie je stanovená na sumu 4,50€. Pri objednávke nad 45€ nebude zákazníkovi účtovaná cena za doručenie.

Osobne v predajni Sanecozákazník si môže objednávku po výzve o vybavení objednávky vyzdvihnúť priamo na našej predajni Sanecobb, 29.augusta 20, 974 01 Banská Bystrica v aktuálnych otváracích hodinách. Za osobné vyzdvihnutie objednávky na predajni nie je zákazníkovi účtovaná žiadna suma.

UPOZORNENIE:

V prípade že tovar zákazník preberá osobne v predajni Sanecobb je potrebné sa pri prevzatí objednávky preukázať uhradenou faktúrou, ktorú obdržíte e-mailom po úhrade objednávky. FA nie je potrebné tlačiť, stačí ju mať vo Vašom smartfóne.

SPÔSOB PLATBY:

ONLINE PLATBA KARTOU platba pomocou platobnej brány CardPay pri vytvorení objednávky bude zákazník priamo presmerovaný na okamžitú platbu kartou prostredníctvom platobnej brány CardPay. CardPay umožňuje platbu ktorejkoľvek banky doma i v zahraničí. Platba možná platobnou kartou VISA, MasterCard, Maestro alebo Diners Club International platiť online, aj prostredníctvom Apple Pay a Google Pay. Viac: Ako nakupovať cez CardPay?

Platba prevodom na účetzákazník za objednávku zaplatí po jej vytvorení priamym prevodom na náš bankový účet:

SK79 1100 0000 0029 4308 2581

V tomto prípade je potrebné ako Variabilný symbol platby zadať číslo objednávky. Po pripísaní finančných prostriedkov na náš účet bude objednávka odoslaná.

Platba pomocou platobnej brány PayPalpri vytvorení objednávky bude zákazník priamo presmerovaný na okamžitú platbu kartou prostredníctvom platobnej brány PayPal. Viac: Ako nakupovať cez PayPal.