VRATNÉ OBALY

Zálohovanie obalov a odmena za minimalizovanie plastového odpadu:

Nakoľko sa snažíme minimalizovať odpad, obaly v našej ponuke – PET fľaša s uzáverom 1 l a 500 ml zálohujeme a môžete nám ich vrátiť. Taktiež je možné nám vrátiť aj iné obaly. V tomto prípade je potrebné, aby bol Váš obal nielen čistý, ale aj vhodný pre danú komoditu. Drogériu Vám načapujeme iba do obalov, ktoré sú určené na drogeristické účely. To znamená že obaly typu fľaša od mlieka sú nevhodné a do nich Vám produkt nenačapujeme. Ako predajca máme právo Váš vlastný obal odmietnuť v prípade, že si nie sme istí splnením vyššie uvedených podmienok. Taktiež Vy ako zákazník nesiete časť zodpovednosti za vhodnosť a čistotu Vášho vlastného obalu.

SPOSOB VRÁTENIA OBALOV:

Vrátenie na predjniobaly je možné vrátiť v našej kamennej prevádzke Sanecobb. Po obdržaní a prekontrolovaní obalov Vám vrátime príslušnú sumu za vrátené obaly spôsobom vygenerovania unikátneho zľavového kódu, ktorý môžete využiť pri Vašom ďalšom nákupe. V prípade záujmu si naše obaly môžete nechať a využívať ich naďalej.

Vrátenie u kuriéraobaly je možné vrátiť pri objednaní tovaru. Stačí ak pri objednávke do poznámky uvediete že máte záujem o vrátenie obalov. Tie následne zabaľte do krabice, ktorú starostlivo uzavrite. Po doručeí objednávky krabicu s obalmi odovzdajte kurierovi. Po obdržaní a prekontrolovaní obalov Vám vrátime príslušnú sumu za vrátené obaly spôsobom vygenerovania unikátneho zľavového kódu, ktorý môžete využiť pri Vašom ďalšom nákupe.

POZOR: Pokiaľ informáciu o vrátení obalov neuvediete v poznámke, kuriér od Vás obaly neprevezme!