Bio kompostovateľné vrecká na psie exkrementy – 60 ks (4 rolky)

Kompostovateľné vrecká na psie exkrementy. Sáčky sa vyznačujú svojou pevnosťou, nepriehľadnosťou a nepriepustnosťou. Výhodou je, že sa na rozdiel od plastových sáčkov rozložia a nezaťažujú tak životné prostredie. Balenie obsahuje 4 rolky s celkovo 60 sáčkami. Ekologický materiál vyrobený z rastlín na kukuričného škrobu bez GMO. 

3.50

s DPH

9 na sklade

Popis

Pozbierať po svojom domácom miláčikovi je tvoja povinnosť, ktorá má oporu v legislatíve. Vykonaj si svoju chovateľskú úlohu s vedomím, že sa ti záleží aj na životnom prostredí. Kompostovateľné sáčky na psie exkrementy sú vyrobené z prírodných zdrojov, vďaka čomu je možné ich premeniť na prírodné hnojivo.

Upozornenie: Psie exkrementy je možné kompostovať, treba dbať na to, či domáci miláčik je úplne zdravý – exkrementy môžu obsahovať vajíčka parazitov, preto odporúčame zaistiť vhodnú hygienizáciu (teplota nad 65 stupňov celzia po dobu 6 dní). Existuje aj špeciálny kompostér do zeme, prípadne môžeme vyrobiť toaletu pre zvieratká tak, že vykopeme jamu, do ktorej uložíme nádobu s viečkom a vyzeraným dnom. Vzhľadom na uvedené sa neodporúča používa’t kompost na potravinárske plodiny.

Výhody materiálu: je priedušný a napomáha k vypareniu vlhkosti (obsah vrecka sa vysušuje, čo zabraňuje hnitiu a šíreniu nechceného zápachu). Životný cyklus materiálu: pochádza z prírody, kam sa kompostovaním môže vrátiť. 

Vlastnosti: Certifikované ako biologicky rozložiteľné a kompostovateľné. Rozložia sa do 45-90 dní pri vhodných podmienkach. 

Certifikát – naše Eco Flóra produkty spĺňajú prísnu európsku normu týkajúcu sa biologickej rozložiteľnosti a kompostovateľnosti EN 13432 a certifikované ako OK HOME COMPOST.

Skladovanie: chladné a suché prostredie bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Odporúčame použiť do 6 mesiacov od zakúpenia. 

Veľkosť vrecka 23 x 33 cm. Veľkosť rolky 3 x 6 cm. Rolky sa zmestia do štandardného zásobníka. 

Výrobca: Eco Status. Balenie: 4 roliek, 60 vreciek.

Recenzie

Buďte prvý, kto napíše recenziu “Bio kompostovateľné vrecká na psie exkrementy – 60 ks (4 rolky)”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Hodnotenie

Produkt zatiaľ nemá recenzie.