Nástup do školy bude tento rok náročnejší ako obvykle. Pripravte svojich školákov do lavíc tak, ako sa patrí a neváhajte navštíviť našu ECO predajňu Saneco. Nájdete u nás množstvo prírodných produktov, ktoré Vám pomôžu zvládnuť  školský rok ľavou zadnou.

Spomedzi produktov u nás nájdete:

Obaly zo včelieho vosku: 

Obaly zo včelieho vosku vhodné na balenie desiaty pre Vaše ratolesti v rôznych veľkostiach. Obrúsky sú ekologické, recyklovateľné a dajú sa použiť viac krát. Zabaľte svojim deťom potraviny do obalov z certifikovaného prírodného materiálu, ktorý je antibakteriálny, antimykotický a dá sa kompostovať. Vaše jedlo v ňom zostane dlhšie čerstvé.

Dezinfekciu na ruky:

Dezinfekciu na ruky pre maximálnu bezpečnosť. Nie len v čase pandémie je potrebné klásť dôraz na hygienu. Ako čistiaci prípravok ponúkame AMUSAN, dezinfekčný gél na ruky na báze alkoholu, šikovný do školskej tašky.

Dizajnové detské rúška:

Medzi potrebnú výbavu do školských lavíc sa po novom zaradili aj rúška. Home-made detské verzie ponúkame v rôznych motívoch, vyrobené z bavlny s dvojitou vrstvou.

 

Ekologická bambusová termoska:

Ekologickú termosku na teplý čajík alebo kakavko môžu Vaše deti piť vo veľkom štýle. Vďaka izolovanej dvojitej stene udrží Eco termoska teplotu nápoja až niekoľko hodín. Termohrnček je z nehrdzavejúcej ocele najvyššej kvality a z vonkajšej strany ho chráni vrstva bambusu. Okrem toho obsahuje aj sitko na sypané čaje, vďaka čomu môžete zaliať čaj priamo v termoske.

Kompostovatelné sáčky:

Ak ste sa nestotožnili s voskovými obalmi, ponúkame aj kompostovatelné BIO sáčky v 2 veľkostiach, taktiež vhodné na balenie desiaty/desiatej. Materiál podlieha certifikácií ako biologicky rozložiteľný a kompostovateľný. Je vyrobený z rastlín, rastlinných olejov a rastlinných škrobov, ktoré pomáhajú udržať potraviny dlhšie čerstvé.

Takýmto ekologickým vybavením Vášho školáka pomôžete nie len jeho zdraviu, ale zabezpečíte mu krajšiu a čistejšiu budúcnosť. Prispejete k zníženiu jeho ekologickej stopy na našej planéte. Preto nás neváhajte navštíviť a vybrať si s pomedzi produktov, ktorých je u nás dostatok.

Váš tím Sanecobb

Text: Petra Bohunická

Editor: Daniel Očenáš