PERKARBONÁT SODNÝ – bielidlo

Bieliace a oxidačné účinky, ekologický prací prostriedok vhodný na pranie a čistenie v domácnosti. 

1.806.16

s DPH

Popis

Peruhličitan sodný sa používa ako bielidlo na pranie. Ide o biely kryštalický prášok, zlúčeninu uhličitanu sodného a peroxidu vodíka. Je to ekologický prostriedok, počas prania sa rozkladá na sódu a peroxid, ktorý spôsobuje bielenie. Neobsahuje chlór ani iné optické rozjasňovače a je biologicky odbúrateľný. Perkarbonát sodný bieli vašu bielizeň, dezinfikuje ju a odstraňuje najodolnejšie škvrny už pri 30 °C, čo umožňuje vykonávať energeticky úsporné pranie.

Spôsob použitia: dávkujte približne 2 polievkové lyžice na plnú práčku 4 – 5kg. Odporúčame ho používať na biele prádlo alebo na detské plienky, má výborné bieliace účinky.

Chemické zloženie (Reg. Deterg. 648 / 2004CE): Sodium Percarbonate

BIODEGRADABILITA: > 90% (Art. 2 e 4 Legge 26/04/1983 n° 136)

Produkt vhodný pre použitie v činnosti, kde sa vyžaduje systém riadenia HACCP v súlade s Reg. ES. 852/2004.

Skladovanie: Všetky čistiace prostriedky uchovávajte na chladnom a suchom mieste, ďaleko od priameho slnečného žiarenia pri teplote +6 až +25 °C.

Výstražné a bezpečnostné upozornenia: Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii starostlivo umyte ruky mydlom. Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

Výrobca: VIGOR srl, Nettuno (RM), Taliansko

Ďalšie informácie

Množstvo

1 Kg, 300 g, 500 g

Obal

Papierové vrecúško (+ 0,16€), Vlastný obal (+ 0,00€)

Recenzie

Buďte prvý, kto napíše recenziu “PERKARBONÁT SODNÝ – bielidlo”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Hodnotenie

Produkt zatiaľ nemá recenzie.