Bambusová zubná kefka s čiernymi štetinami- ECO TOUCH

Čo sa stane s tvojou kefkou na zuby, keď je stará? Je pravdepodobné, že skončí na skládke. Dotkni sa udržateľného sveta s Eco Touch bambusovou zubnou kefkou a prepoj svoj hygienický rituál s prírodou. 

2.90

s DPH

6 na sklade

Popis

Buď eco-friendly a zároveň zachovaj naše kultúrne dedičstvo s bambusovou zubnou kefkou, ktorú zdobí slovenský folklórny vzor. Eco Soul kefka je vyrobená z prírodných zdrojov. Telo kefky sa pýši bambusovým drevom. Štetiny z uhlíkového vlákna obsahujú mikročiastočky aktívneho uhlia, čo zaručuje dezinfekciu ústnej dutiny a bieliaci efekt. Sú stredne mäkké, čo ich robí ideálnym spoločníkom pre tvoju dennú hygienu ústnej dutiny. 

Telo kefty je plne kompostovateľné. Štetinky sú z uhlíkového vlákna v kombinácii s nylom a stredne mäkkou tvrdosťou. Po použití odporúčame odlomiť hlavičku alebo odobrať štetinky pinzetou. Alternatívne môže byť využitá ako podpera na kvety alebo v záhonoch. 

Životnosť: podobná ako pri kefkách z plastu. Z hygienických dôvodov sa neodporúča používať dlhšie ako 2-3 mesiace alebo po chorobe. 

Rozmer: 10 x 2 x18 cm. 

Výrobca: Eco Status

Recenzie

Buďte prvý, kto napíše recenziu “Bambusová zubná kefka s čiernymi štetinami- ECO TOUCH”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Hodnotenie

Produkt zatiaľ nemá recenzie.