Prací gél – Aloe vera a Tea tree hypoalergénny

Prací gél na farebné prádlo bez fosfátov, chlóru, parabénov, palmových olejov, netestované na zvieratách, vyrobený z vegánskych a prírodných prísad ( kukuričný olej, kokosový olej ). Obsahuje vysoko biologicky odbúrateľné povrchovo aktívne látky a výhradne je použité iba potravinárske farbivo.

Použitie: používa sa na ručné pranie alebo do práčky.

2.105.09

s DPH

Popis

Je šetrný čiastiaci prostriedok, ideálny pre vlnené a hodvábne tkaniny. Neobsahuje celulázový enzým, takže je vhodný aj na pranie bambusových plienok.

Zloženie/Ingrendients: aniónová povrchovo aktívna látka <10% (biologická odbúrateľnosť> 90%), amfotérna povrchovo aktívna látka <3%, vôňa, čajovníkový olej (Aetheroleum melaleucae).

Dávkovanie : dávkovanie je hospodárne, pretože 75 ml pracieho gélu stačí na pranie 4 až 5 kg suchého priemerne znečisteného oblečenia. Pre správne dávkovanie si prosím pozrite návod na etikete. Dávka je samozrejme ovplyvnená aj tvrdosťou vody použitej na pranie ( overte si u miestneho dodávateľa pitnej vody ), stupňom znečistenia bielizne a teplotou prania. Čím je mäkšia voda na pranie, tým menej gélu je potrebných na pranie. Na veľmi silne zašpinené prádlo najprv použite čistič škvŕn a vopred namočte. Wash Taps ECO Hypoallergen prací gél nepoškodzuje prádlo ani vtedy, keď sa aplikuje priamo na látku.

Krajina pôvodu Maďarsko.

Výrobca: Cudy Future Kft 4400 Nyiregyháza, kézu 8. Maďarsko.

Distribútor: Nature Spirit s.r.o., štvrtok na Ostrove, Funduš u. 242/60, 930 40, ICO: 53630831

Ďalšie informácie

Množstvo

1 Kg, 500 g

Obal

PET fľaša s uzáverom (+0,90€), Vlastný obal (+ 0,00€)

Recenzie

Hodnotenie

100 %

Zanechajte spätnú väzbu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Hodnotenie

Recenzované 01 zákazníkmi

Triediť podľa

 • Avatar

  Martin

  Nádherná vôňa. Maximálne spokojný odporúčam.

  26 apríla, 2023

  Zdieľajte ďalej

  Užitočné?