VITAJTE U NÁS!

Sme novo otvorená ECO predajňa v Banskej Bystrici. Nájdete nás na adrese 29.augusta 20, 974 01 Banská Bystrica v lokalite známej ako ,,Sídlisko“, v predošlých priestoroch kvetinárstva ADrose. V našej predajni Vás radi naučíme ako žiť udržateľnejším spôsobom a pokúsime sa tiež vybudovať vo Vás zodpovednejší prístup k nakupovaniu. Sme hrdými zástancami tzv. „Zero Waste lifestyle“. Predajňa pozostáva zo štyroch sekcií ponúkaných produktov a služieb, ktoré predstavujú: Čapovaná ECO drogéria, Čapovaná ECO kozmetika, ECO doplnky a ECO podujatia. Okrem toho u nás môžete počas nákupu príjemne zrelaxovať a ponúknuť sa kávou alebo sypanými čajmi.

V predajni sa tiež nachádza mini detská zóna pre spríjemnenie nákupu s Vašimi ratolesťami.

 

Prečo zavítať práve k nám?

Aj keď BIO, ECO a podobne zameraných obchodov je už na trhu pomerne veľa, dúfame, že budeme jedineční a naplníme naše hlavné myšlienky – pomôcť našej planéte a Vám, našim zákazníkom, zlepšiť kvalitu Vášho života. Veríme, že aj takto spolu môžeme prispieť k lepšej a čistejšej budúcnosti.

milujeme zvieratká

pet friendly

nevytvárame odpad a separujeme

zero waste

šetríme životné prostredie

eco friendly

podporujeme domácu produkciu

hand made

pre planétu a ľudí

helthy life

O našej autorke 🙂

Vitajte.

Som Martina a som zakladateľkou predajne Sanecobb. Už v roku 2014, v čase, kedy som začala pracovať  v predajni so zdravou výživou som sa začala intenzívne zaoberať zdravým životným štýlom. Uvedomila som si, že je dôležité aké potraviny jeme, akú kozmetiku používame a tiež, že výrobcovia v súčasnosti kladú skôr dôraz na kvantitu, ako na kvalitu výrobku.

Najväčší zlom v mojom živote nastal v roku 2016, kedy som vážne ochorela a stala sa onkologickou pacientkou. Celá moja rodina musela rázne zmeniť spôsob stravovania, začali sme používať kvalitnú prírodnú kozmetiku a drogériu bez rôznej chémie, parabénov a silikónov. To mi ale nestačilo a uvedomila som si, že nie len seba, ale aj našu planétu musíme chrániť. Že je zavalená zbytočným, hlavne plastovým odpadom a prostriedky, ktoré denne používame, znečisťujú prírodu, spodné vody a ovzdušie, ktoré dýchame. A práve toto všetko vážne ohrozuje naše zdravie.

Takto vo mne skrsol nápad otvoriť si vlastnú predajňu s bezobalovou ECO kozmetikou a výrobkami z recyklovateľných materiálov. Aj v 21.storočí takýto sortiment totiž predstavuje značnú dieru na trhu…

Naším poslaním je naučiť našich zákazníkov ako žiť udržateľnejším spôsobom a vybudovať v nich zodpovednejší prístup k nakupovaniu. Keďže nám naša budúcnosť nie je ľahostajná, chceme týmto spôsobom ukázať aj ľudom na Slovensku a v Banskej Bystrici, že žiť tzv. „Zero Waste lifestyle“ sa dá aj u nás a nie je to také zložité ako to na prvý pohľad vyzerá.

„POSLANIE"