Zmes prírodných kvapiek – VIRÓZA

Výživový doplnok. Lekármi navrhnutá zmes esenciálnych olejov z vybraných bylín.

Extrémne rýchla pomoc pri nádche, škriabaní v hrdle, prechladnutí, ochorení dýchacích ciest a tiež pri črevnej viróze- to je zmes esenciálnych olejov Viróza.

Prečo by ste mali mať nádchu, keď nemusíte?

Dostupné tiež v detskej verzii.

Upozornenie: výživové doplnky neslúžia ako náhrada vyváženej stravy a nemožno ich zamieňať za lieky.

24.90

s DPH

3 na sklade

Popis

Objem: 10 ml

Poznáte to, chvíľku ste behali bosí, alebo vás ofúklo a začína sa škriabanie v hrdle, sople, bolesť hlavy či teplota a už viete čo vás čaká najbližších pár dní-kamarátka nádcha, všade more vreckoviek, nekonečné kýchanie, červený nos, boľavé telo, nervozita a čo je asi najhoršie-sociálna izolácia a s ňou spojené náklady a komplikácie. 

Beriete dovolenku alebo PNku, idete do lekárne, tam necháte horibilnú sumu za kvapky, tobolky, vitamíny, čaje a horúce instantné nápoje. A tak či tak, ste chorý a musíte byť doma a „vyležať to“. 

Dá sa to aj inak:)  Predstavte si, že pri prvých príznakoch prichádzajúcej virózy si dáte 3 kvapky, zapijete vodou a za pár hodín si spomeniete, že vlastne na vás chcelo niečo liezť, ale už je to preč, a život beží ako pred tým 🙂 Zázrak? Nie- koncentrované extrakty liečivých byliniek, vybrané a namiešané lekármi.

Prírodné kvapky VIRÓZA sú zmesou 100% BIO esenciálnych olejov z liečivých bylín. Ručne namiešané podľa receptúry lekárov teamu BENEDICTUS. 

Výber liečivých bylín do kvapiek zostavili lekári z teamu BENEDICTUS na základe dlhoročných poznatkov z oblasti prírodnej medicíny, a zároveň na základe lekárskej praxe. 

Esenciálne oleje z liečivých bylín majú  antivírusové, antibakteriálne a protiplesňové účinky. 

Zmes esenciálnych olejov BENEDICTUS-VIRÓZA je jedným z našich najobľúbenejším produktovktoré si získali množstvo fanúšikov práve vďaka rýchlemu účinku a včasnému odvráteniu zdravotných komplikácii, ktoré s virózou prichádzajú

  • Zmes neobsahuje alkohol, cukor, konzervačné látky, ani žiadne iné prídavné látky
  • 100% prírodné zloženie
  • Výhodou zmesi VIRÓZA je rýchly nástup účinku a vysokú účinnosť pri nízkom dávkovaní
  • Pri včasnom nasadení (pri prvých príznakoch nádchy či virózy) problémy zmiznú  obvykle do 1 dňa, max 2 dni
  • Zmes je navrhnutá lekármi tak, aby sa naplno využil synergický efekt prírodných antivirotík (vzájomne sa podporujú v účinkoch)
  • Byliny použité v zmesi majú tiež majú protivírusové, protiplesňové a antibakteriálne účinky, pričom súčasne zmierňujú zápalové prejavy
  • Oleje sú šetrne získavané výlučne z ekologicky pestovaných a divo-rastúcich liečivých bylín
  • Ich hlavnou výhodou je rýchly nástup účinku, vysoká účinnosť pri nízkom dávkovaní a príjemná, bylinková chuť a vôňa
  • Bylinné a rastlinné prípravky majú výhodu oproti chemickým liečivám vďaka ich komplexnej a synergickej povahe
  • Obsah 1 fľaštičky je cca 200 kvapiek

Zloženie: Zmes BENEDICTUS-VIRÓZA tvoria 100% organické esenciálne oleje, ručne namiešané podľa receptúry lekárov teamu BENEDICTUS. Zmes neobsahuje alkohol, cukor, konzervanty, ani žiadne iné prídavné látky.

Citrónový olej (oleum citri): olej je získaný z oplodia Citrónovníka pravého, Škoricový olej (oleum cinnamomi zeylanici): olej je získaný z kôry Škoricovníka ceylónskeho, Kadidlovníkový olej (oleum olibani): olej je získaný zo živice Kadidlovníka pilovitého

Dávkovanie: 3x denne užiť na polievkovej lyžici teplej vody, čaju alebo tekvicového oleja (kvôli jeho priaznivému zloženiu) 2 až 3 kvapky. Zapiť pohárom čistej vody alebo čaju, najlepšie teplého. Citlivejším pacientom odporúčame začínať s 1 až 2 kvapkami.

Dĺžka užívania: do odoznenia príznakov, u detí je možné pár kvapiek dať do neutrálneho oleja a vmasírovať do päty.

Neprekračovať maximálnu dennú dávku 15 kvapiek.

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Tehotné a dojčiace ženy môžu užívať výživový doplnok len po porade s lekárom. Nevhodné pre osoby alergické na rastliny uvedené v zložení. Nevhodné pre osoby s ochoreniami obličiek. Uchovávajte mimo dosah a dohľad detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Uchovávajte pri teplote do 25 °C, v pôvodnom obale na ochranu pred vlhkosťou. Neužívajte po dátume exspirácie uvedenom na etikete a balení.

Výrobca: Výhradný výrobca značky BENEDICTUS, Fresh & Fit, spol. s r.o., Cukrová 14, 811 08 Bratislava

Vyrobené na Slovensku

Recenzie

Buďte prvý, kto napíše recenziu “Zmes prírodných kvapiek – VIRÓZA”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Hodnotenie

Produkt zatiaľ nemá recenzie.