Zmes prírodných kvapiek – DETSKÝ KAŠEĽ

Výživový doplnok pre deti od 3-6 rokov.

Zmes esenciálnych olejov z vybraných liečivých bylín je ideálna pomoc a rýchla úľava pri detskom kašli– vlhkom, suchom aj čiernom kašli.

Zmes má antibakteriálne, protizápalové a antivírusové účinky. Pôsobí priamo na príčinu kašľa, čím kašeľ rýchlo a účinne odstráni.

Upozornenie: výživové doplnky neslúžia ako náhrada vyváženej stravy a nemožno ich zamieňať za lieky.

29.90

s DPH

1 na sklade

Popis

Objem: 10 ml

Prírodné kvapky DETSKÝ KAŠEĽ sú 100% zmesou BIO esenciálnych olejov z liečivých bylín, ktoré majú protizápalový, antibakteriálny a antivírusový účinok.

Sú navrhnuté našimi lekármi špeciálne pre deti na rýchle odstránenie príčiny a tým aj samotného kašľa-suchého, vlhkého a tiež aj čierneho kašľa.

Receptúru vytvorili lekári z teamu BENEDICTUS na základe dlhoročných poznatkov a praxe, že určité byliny majú protivírusové a antibakteriálne účinky, pričom súčasne zmierňujú zápalové prejavy, čím účinne pôsobia priamo na príčinu kašľa.

Táto jedinečná zmes olejov prináša rýchlu úľavu od kašľa a jeho skorý ústup, hlavne pri včasnom užití už pri prvých príznakoch.

Zmes DETSKÝ KAŠEĽ by sa mala stať súčasťou Vašej domácej lekárničky počas celého roka.

    • Esenciálne oleje BENEDICTUS neobsahujú alkohol, cukor, prídavné alebo konzervačné látky
    • Oleje sú šetrne získavané výlučne z ekologicky pestovaných a divo-rastúcich liečivých bylín
    • Ich hlavnou výhodou je rýchly nástup účinku, vysoká účinnosť pri nízkom dávkovaní a príjemná bylinková chuť a vôňa 
    • Bylinné a rastlinné prípravky majú výhodu oproti chemickým liečivám vďaka ich komplexnej a synergickej povahe
    • Obsah 1 fľaštičky obsahuje cca 200 kvapiek, v jednej dávke sa užívajú 2-3 kvapky

Zloženie: Zmes BENEDICTUS-DETSKÝ KAŠEĽ tvoria organické esenciálne oleje, ručne namiešané podľa receptúry lekárov teamu BENEDICTUS.

Zmes neobsahuje alkohol, cukor, konzervanty, ani žiadne iné prídavné látky.

Citrónový olej (oleum citri paradisi): olej je získaný z oplodia Citronovníka rajského, Myrhovníkový olej (oleum myrrhae): olej je získaný zo živice Myrhovníka pravého , Zázvorový olej (oleum zingiberi): olej je získaný z podzemku Ďumbiera lekárskeho, Slamihový olej (oleum stoechadi): olej je získaný z kvetu Slamihy piesočnej , Klinčekový olej (oleum caryophylli): olej je získaný z puku Klinčekovca voňavého, Eukalyptový olej (oleum eucalypti): olej je získaný z listov Eukalyptu guľatoplodého, Hroznový olej (oleum vitis viniferae): olej je získaný z jadierok plodov Viniča hroznorodého

Dávkovanie: 3x denne užiť na polievkovej lyžici vody alebo čaju 1 kvapku. Zapiť väčším množstvom vody alebo čaju. Dĺžka užívania: do odoznenia príznakov. 

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre osoby alergické na rastliny uvedené v zložení. Nevhodné pre osoby s ochoreniami obličiek. Uchovávajte mimo dosah a dohľad detí. Uchovávajte pri teplote do 25 °C v pôvodnom obale na ochranu pred vlhkosťou. Neužívajte po dátume exspirácie, ktorý je uvedený na obale.Vhodné pre deti od troch rokov.

Vyskúšajte tiež aplikáciu olejov vmasírovaním do chodidla, deti to milujú, rozvonia vám celý dom a účinky sa dostavia veľmi rýchlo. Nič príjemnejšie na detské choroby už ani byť nemôže.

Výrobca: Výhradný výrobca značky BENEDICTUS, Fresh & Fit, spol. s r.o., Cukrová 14, 811 08 Bratislava

Vyrobené na Slovensku

Recenzie

Buďte prvý, kto napíše recenziu “Zmes prírodných kvapiek – DETSKÝ KAŠEĽ”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Hodnotenie

Produkt zatiaľ nemá recenzie.