Zľava!

Zmes prírodných kvapiek – C-VIRUS

Výživový doplnok. Lekármi navrhnutá zmes esenciálnych olejov z vybraných bylín.

Táto špeciálna zmes esenciálnych olejov je používaná ako prevencia pred nákazou corona vírusmi, efektívne posilňuje imunitný systém, zabraňuje prepuknutiu vírusového ochorenia, má protizápalový, antivírusový a antiseptický účinok.

Upozornenie: výživové doplnky neslúžia ako náhrada vyváženej stravy a nemožno ich zamieňať za lieky.

21.00

s DPH

1 na sklade

Popis

Objem: 10 ml

Prírodné kvapky C-VIRUS sú zmesou 100% BIO esenciálnych olejov z liečivých bylín. Ručne namiešané podľa receptúry lekárov teamu BENEDICTUS. 

Zmes esenciálnych olejov C-VIRUS je komplexnou a jedinečnou kombináciou prírodných látok, ktoré sú ťažko prekonateľnou výzvou pre bakteriálne, plesňové a vírusové infekcie.

Receptúru vytvorili lekári z teamu Benedictus na základe dlhoročných poznatkov a praxe, že určité byliny majú protivírusové, protiplesňové a antibakteriálne účinky, pričom súčasne zmierňujú zápalové prejavy.

  • Zmes neobsahuje alkohol, cukor, konzervačné látky, ani žiadne iné prídavné látky
  • 100% prírodné zloženie
  • Oleje sú šetrne získavané výlučne z ekologicky pestovaných a divo-rastúcich liečivých bylín
  • Ich hlavnou výhodou je rýchly nástup účinku, vysoká účinnosť pri nízkom dávkovaní a príjemná bylinková chuť a vôňa 
  • Bylinné a rastlinné prípravky majú výhodu oproti chemickým liečivám vďaka ich komplexnej a synergickej povahe
  • Obsah 1 fľaštičky je cca 200 kvapiek, v jednej dávke sa užijú 1-3 kvapky
  • Vyrobené na Slovensku

Zloženie: Zmes BENEDICTUS-C-VIRUS tvoria 100% organické esenciálne oleje, ručne namiešané podľa receptúry lekárov teamu BENEDICTUS.

Zmes neobsahuje alkohol, cukor, konzervanty, ani žiadne iné prídavné látky.

Oreganový olej (oleum origani): olej je získaný z listov Pamajoránu obyčajného , Škoricový olej (oleum cinnamomi zeylanici): olej je získaný z kôry Škoricovníka ceylónskeho , Citrónový olej (oleum citri): olej je získaný z oplodia Citrónovníka pravého, Rozmarínový olej (oleum rosmarini): olej je získaný z vňate Rozmarínu lekárskeho, Levanduľový olej (oleum lavandulae): olej je získaný z kvetov Levandule úzkolistej, Tymiánový olej (oleum thymi): olej je získaný z listov Dúšky tymiánovej, Hroznový olej (oleum vitis viniferae): olej je získaný z jadierok plodu Viniča hroznorodého  

Dávkovanie: 3x denne užiť na polievkovej lyžici teplej vody, čaju alebo tekvicového oleja (má taktiež veľmi priaznivé účinky na ľudské zdravie) 1-3 kvapky. Zapiť pohárom čistej vody alebo čaju, najlepšie teplého. Citlivejším pacientom odporúčame začínať s 1 až 2 kvapkami. Nepresiahnuť maximálnu dennú dávku 15 kvapiek. Ako prevenciu užívať 2x denne 2 kvapky.

Dĺžka užívania: Akútne užitie: počas Covidu, pri ľahkom priebehu 7-10 dní, pri strednom 14-20dní, pri ťažkom 1-2 mesiace.

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Tehotné a dojčiace ženy môžu užívať výživový doplnok len po porade s lekárom. Nevhodné pre osoby alergické na rastliny uvedené v zložení. Nevhodné pre osoby s ochoreniami obličiek. Uchovávajte mimo dosah a dohľad detí. Nevhodné pre deti do 12 rokov. Uchovávajte pri teplote do 25 °C, v pôvodnom obale na ochranu pred vlhkosťou. Neužívajte po dátume exspirácie uvedenom na etikete a balení.

Výrobca: Výhradný výrobca značky BENEDICTUS, Fresh & Fit, spol. s r.o., Cukrová 14, 811 08 Bratislava

Vyrobené na Slovensku

Recenzie

Buďte prvý, kto napíše recenziu “Zmes prírodných kvapiek – C-VIRUS”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Hodnotenie

Produkt zatiaľ nemá recenzie.