Zmes prírodných kvapiek – ALERGIA

Výživový doplnok. Lekármi navrhnutá zmes esenciálnych olejov z vybraných bylín.

100% prírodné kvapky na rýchle utlmenie alergických prejavov ako sú kýchanie, opuchnuté sliznice, svrbenie, alergická nádcha či kašeľ.

Nevhodné pre deti do 3 rokov.

Podľa frekvencie alergických prejavov užívajte pravidelne každý deň počas alergickej sezóny, alebo občasne v prípade alergického záchvatu kvapnutím 2-3 kvapiek priamo pod jazyk. 

Upozornenie: výživové doplnky neslúžia ako náhrada vyváženej stravy a nemožno ich zamieňať za lieky.

24.90

s DPH

1 na sklade

Popis

Objem: 10 ml

Prírodné kvapky ALERGIA sú zmesou 100% BIO esenciálnych olejov z liečivých bylín. Ručne namiešané podľa receptúry lekárov teamu BENEDICTUS. 

Výber liečivých bylín do kvapiek zostavili lekári z teamu BENEDICTUS na základe dlhoročných poznatkov z oblasti prírodnej medicíny, a zároveň na základe lekárskej praxe. 

Prírodné kvapky ALERGIA sa môžu užívať pri všetkých formách alergie a to buď samostatne, alebo spolu s liekmi predpísanými alergiológom. 

Podľa potreby je možné zmes užívať každodenne počas sezóny, prípadne pri občasnom alergickom záchvate okamžite pomôžu aj podržaním pod jazykom na niekoľko sekúnd a následnom prehltnutí.

  • Zmes neobsahuje alkohol, cukor, konzervačné látky, ani žiadne iné prídavné látky
  • 100% prírodné zloženie
  • Receptúra zmesi vznikla na základe dlhoročných poznatkov a praxe, že určité druhy bylín sú schopné zmierňovať príznaky alergie a potláčať zápalové prejavy
  • Oleje sú šetrne získavané výlučne z ekologicky pestovaných a divo-rastúcich liečivých bylín
  • Ich hlavnou výhodou je rýchly nástup účinku, vysoká účinnosť pri nízkom dávkovaní a príjemná bylinková chuť a vôňa
  • Obsah 1 fľaštičky je cca 200 kvapiek (10ml)
  • Vyrobené na Slovensku

Zloženie: Zmes BENEDICTUS-ALERGIA tvoria 100% organické esenciálne oleje, ručne namiešané podľa receptúry lekárov teamu BENEDICTUS. Zmes neobsahuje alkohol, cukor, konzervanty, ani žiadne iné prídavné látky.

Citrónový olej (oleum citri): olej je získaný z oplodia Citrónovníka pravého, Levanduľový olej (oleum lavandulae): olej je získaný z kvetu Levandule úzkolistej, Mätový olej(oleum menthae piperitae): olej je získaný z vňate Mäty piepornej, Tea tree olej (čajovníkový olej): olej je získaný z listov Čajovníka austrálskeho, Lemongrass olej, tzv.olej z citrónovej trávy-(oleum cymbopogoni): olej je získaný z listov Vôňovca citrónového. 

Dávkovanie: Dospelí: 3x denne užiť na lyžičke vody 2 až 3 kvapky. Zapiť pohárom čistej vody alebo čaju. Citlivejším pacientom odporúčame začínať
s 1 až 2 kvapkami 3x denne.

Deti: 3x denne užiť na lyžičke teplej vody alebo čaju 1 kvapku. Zapiť väčším množstvom vody alebo čaju. Deti od 3 do 6 rokov môžu kvapky užívať len po konzultácií s lekárom.

Dĺžka užívania: Akútne užitie: 3-4 kvapky na lyžicu vody nechať pôsobiť v ústach. Dlhodobé užívanie: 3x 2-3 kvapky denne počas sezóny, začať užívať ešte pred sezónou.

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Tehotné a dojčiace ženy môžu užívať výživový doplnok len po porade s lekárom. Nevhodné pre osoby alergické na rastliny uvedené v zložení. Nevhodné pre osoby s ochoreniami obličiek. Uchovávajte mimo dosah a dohľad detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Uchovávajte pri teplote do 25 °C, v pôvodnom obale na ochranu pred vlhkosťou. Neužívajte po dátume exspirácie uvedenom na etikete a balení. 

Výrobca: Výhradný výrobca značky BENEDICTUS, Fresh & Fit, spol. s r.o., Cukrová 14, 811 08 Bratislava

Vyrobené na Slovensku

Recenzie

Buďte prvý, kto napíše recenziu “Zmes prírodných kvapiek – ALERGIA”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Hodnotenie

Produkt zatiaľ nemá recenzie.