Tablety do umývačky riadu – Balenie 25 Ks

Tablety do umývačky riadu sú vyrobené zo surovín rastlinného pôvodu a sú rýchlo biologicky odbúrateľné. Dôkladne čistia a odstraňujú nepríjemný zápach vďaka prítomnosti mätových a eukalyptových esenciálnych olejov. 

Balenie obsahuje 25ks tabliet v celulózovom obale

7.99

s DPH

7 na sklade

Popis

Zloženie zlepšuje umývací výkon pomocou testov vykonaných externými laboratóriami a znižuje dopad na životné prostredie vďaka nasledujúcim prostriedkom proti vodnému kameňu: kyselina polyasparágová, kyselina iminodijantárová a kyselina metylglycíndioctová, klasifikované ako rýchlo biologicky odbúrateľné. Prítomnosť peruhličitanu sodného tiež zaručuje dezinfekčný účinok a odstraňovanie nečistôt.

Zloženie: Sodium Citrate, Sodium Carbonate Peroxide, Sodium Carbonate, Sodium Silicate, Trisodium Dicarboxymethyl Alaninate, Citric Acid, Tetrasodium Iminodisuccinate, TAED, Laureth-7, Sodium Chloride, Poliphosphonic Acid Sodium Salt, Sodium Bicarbonate, Mycrocrystalline Cellulose, Protease, Sodium Sulfate, Sodium Polyaspartate, Amylase, Eucalyptus Globulus Leaf Oil*, Mentha Arvensis Leaf Oil*, Limonene.

Spôsob použitia: 1 tableta = 1 umytie
1. odstráňte veľké zvyšky jedla z riadu. 2. Riad vložte do umývačky. 3. Tabletu vložte do suchej zásuvky určenej na prostriedok v umývačke riadu. Tabletu neodbaľujte. 4. Zapnite na bežný cyklus. 5. Jedna tableta je postačujúca pri akejkoľvek tvrdosti vody. 6. Nepoužívajte pri príliš krátkych programoch umývačky. 7. Používajte normály umývací program 50° – 65°C, pokiaľ je to možné, použite ekologický program.

Vyrobené v Taliansku.

Výrobca: Pierpaoli srl, Via E. Mattei 20 600 19 Senigallia (AN)

Recenzie

Buďte prvý, kto napíše recenziu “Tablety do umývačky riadu – Balenie 25 Ks”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Hodnotenie

Produkt zatiaľ nemá recenzie.