SOS tuhý krém pre najkrajšiu ženu - PURE

Tuhý krém na suchú popraskanú pokožku, ruky, nohy, okolo nechtov. SOS tyčinka, pre rýchlu záchranu vždy a všade so sebou. Lebo najkrajšia žena potrebuje svojho najlepšieho priateľa vždy pri sebe.

13.00

s DPH

2 na sklade

SOS tuhý krém pre najkrajšiu ženu - PURE

Popis

„SOS, SOS, SOS!“ začal pípať náš radar. Ozvali sme sa: „Houston ste tam?“ Nebol to Houston, boli to najkrajšie ženy. Všetky najkrajšie ženy na svete. Zúfalo volali o pomoc. Rýchlo sme sa pýtali, aký majú problém. Ten deň to z nich nešlo ako z chlpatej deky, práve naopak. Začali nám rozprávať o svojich problémoch s pokožkou. Že potrebujú liečiť suchú pleť a pokožku. Postarať sa o ekzémy, suché miesta na pokožke. Hydratovať šľapy na nohách. Natrieť svoje malé dieťatko. Či už doma, alebo keď sa ide von. Natrieť aj seba, keď sa ide von. Ale, ale, neostať pri tom mastná a zabrýzganá.

Tak sme zača…..A že ešte chcú byť ekologické a šetriť životné prostredie. A aby sa mohli pochváliť pred kamarátkami. Tiež aby ich kamarátky pochválili sami od seba. Nech je to dobre prenosné do kabelky. Aj do lietadla, aj do divadla. Aby sa s tým dalo natrieť aj v tme. Že rovno by to mohli byť aj vo viacerých vôňach, aby si mohli vybrať jedno na doma, druhé do kabelky a tretie do práce.

Dali sme hlavy dokop……Nech má aj dlhotrvajúci účinok. Aby im vždy príjemne voňal. Nie moc silno, nie moc slabo. Aby voňal aj všetkým naokolo. Nech rozjasní tvár aj úsmev. Aby vyzeral, tak ako žiadny iný, nech ho vedia rýchlo nájsť. Teda aby si ho aj nepomýlili s niečím iným, keď už vyzerá tak dobre. Nech je ho tak akurát, keď by si chceli kúpiť inú vôňu. Aby im nevytiekol a nerozbil sa. Nechceme mať zababranú kabelku, naliehali.

Vedeli sme presne, kde zača….A že aby predsa na konci netvorila taká tá nechutná krusta ako na bežných krémoch. Že by s tým radi aj svoje deťúrence natierali. A aby sa s tým mohli aj sami deti natrieť. A nech sa to dá použiť aj v zime, keď budeme mať rukavice na rukách. Však viete ako, tak že len čiahneme do kabelky a natrieme sa. Tak ako balzam na pery, to sa dá tiež zvládnuť v rukavičkách. A mohlo by to ešte byť z tých úplne najlepších vecí čo príroda do kozmetiky ponúka. A certifikované, lebo necertifikované ponúka kde kto. A nech ozaj nádherne ale nádherne vonia. To máme extra želanie. Ale tak neobyčajne, veď vy už presne viete, čo máme na mysli.

Tak sme sa spýtali: „Čiže tak, aby ste sa cítili ešte viac ako najkrajšie ženy?“

„ANOOOO! Presne ste to trafili!“ povedali najkrajšie a už aj najšťastnejšie ženy.

Zloženie:Theobroma cacao (Kakaové maslo) Seed Butter, Cera alba (Včelí vosk), Butyrospermum Parkii (Bambucké maslo) Fruit, Olea Europaea (Olivový olej) Fruit Oil, Astrocaryum Murumuru (Murumuru maslo)Seed Butter, Simmondsia chinensis (Jojobový olej) Oil, Argania Spinosa (Argánový olej) Kernel Oil

Objem: 18ml 

Vôňa: Bez vône, lebo tvoja pokožka vonia najkrajšie, pravda, trochu je cítiť prírodný včelí vosk. Tvoju nádhernú vôňu, ale neprekoná

Výrobca: Marcel Mikulina SOAP FREAKS – D. Jurkoviča 430/22, 906 13 Brezová pod Bradlom

Vyrobené na Slovensku

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.