Slovenská sójova sviečka – SAGE PATCHOULI

Slovenská ručne vyrábaná sójová sviečka v plátenom vrecúšku značky SO.SLOW.

Svieža, bylinková kompozícia doplnená o orientálne a teplé pačuli tóny. Doba horenia sviečky je pri optimálnom používaní 45-55 hodín.

30.00

s DPH

Dostupné na objednávku

Popis

Ručne odlievané vegánske sójové sviečky s jemne praskajúcim knôtom z ružového dreva. 

Metal Tins kolekcia

315G sójového vosku v plechovke, ktorá predstavuje pre svetlo zo sviečkynovú príležitosť. Svetlo z plameňa má dokonalú šancu svietiť v stenách plechovky a sviečka tak presvetluje priestor inak ako v skle. Ide opäť o obmenu materiálu, do ktorého sa nalieva organický vosk. Hlinník, materiál, ktorý je možné nepretržite pocaš života recyklovať. V druhom rade je to objekt, ktorý je ľahko využiteľný aj v domácnosti, napríklad ako črepník.

Bezpečnosť

Aby ste predišli prasknutiu skla nepáľte sviečku dlhšie ako 3 hodiny, nikdy nepáľte posledné 2 centimetre vosku a nedovoľte knôtu dotýkať sa skla. Neprenášajte horiacu sviečku. Vždy ju položte sviečku na nehorľavú podložku, ďaleko od horľavých vecí, mimo dosahu detí a domácich zvierat. Dbajte na dostatočný priestor medzi dvoma zapálenými sviečkami – aspoň 10 cm. Nikdy nenechávajte horiacu sviečku samu. Nekonzumovať.

Použitie: Pred každým zapálením sviečky skráťte knôt na cca 0,5 – 1 cm. Zabránite tak silnému horeniu. Sviečka zo sójového vosku horí omnoho dlhšie ako klasická parafínová sviečka.

Recenzie

Buďte prvý, kto napíše recenziu “Slovenská sójova sviečka – SAGE PATCHOULI”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Hodnotenie

Produkt zatiaľ nemá recenzie.