Slovenská sójova sviečka – 009 CITRONELA

Slovenská ručne vyrábaná sójová sviečka v plátenom vrecúšku značky SO.SLOW.
Medovka citronelová (citronela) v spojení s citrónovou trávou a citrónom silno odpudzuje komáre, preto je výborným spoločníkom na vaše terasy a balkóny.

24.00

s DPH

2 na sklade

Popis

Keď sa terasa, balkón a záhrada ponoria do svetla sviečok, výsledkom je jedinečná a príjemná atmosféra. Na to je ako stvorená táto sviečka. Nachádza sa v mimoriadne dekoratívnej nádobke z cementu, ktorá je určená na opakované použitie. Keď sa voňavá sviečka vypáli, krásne tvarovanú nádobku možno ďalej používať napríklad ako dekoračný prvok.

Je vhodná výlučne do exteriéru. 

Doba horenia zodpovedá 50 – 60 hodinám. Gramáž je 400g.

Bezpečnosť

Aby ste predišli prasknutiu skla nepáľte sviečku dlhšie ako 3 hodiny, nikdy nepáľte posledné 2 centimetre vosku a nedovoľte knôtu dotýkať sa skla. Neprenášajte horiacu sviečku. Vždy ju položte sviečku na nehorľavú podložku, ďaleko od horľavých vecí, mimo dosahu detí a domácich zvierat. Dbajte na dostatočný priestor medzi dvoma zapálenými sviečkami – aspoň 10 cm. Nikdy nenechávajte horiacu sviečku samu. Nekonzumovať.

Použitie: Pred každým zapálením sviečky skráťte knôt na cca 0,5 – 1 cm. Zabránite tak silnému horeniu. Sviečka zo sójového vosku horí omnoho dlhšie ako klasická parafínová sviečka.

Recenzie

Buďte prvý, kto napíše recenziu “Slovenská sójova sviečka – 009 CITRONELA”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Hodnotenie

Produkt zatiaľ nemá recenzie.