Prírodný hygienický sprej - Fresh Day 50ml

Originálny hojivý sprej pre všestranné použitie. Má hojivé a dezinfekčné vlastnosti, pokožku osvieži, nevysušuje a príjemne vonia, pôsobí ako prírodný repelent, jednoducho sa aplikuje – ničí baktérie, vírusy a plesne bez vody a mydla. Objem: 50 ml

9.90

s DPH

Nie je na sklade

Prírodný hygienický sprej - Fresh Day 50ml

Popis

Vyrobený na Slovensku.

ZLOŽENIE

Zloženie (INCI): Water, Alcohol, Glycerin, Sorbitol, Cocos Nucifera, Glucose, Mannitol, Pinus Sylvestris, Olea Europaea, Prunus Dulcis, Mentha Piperita, Rosmarinus Officinalis, Eucalyptus Globulus

Významné zložky: Výťažky z Kokosovníka, Výťažky z Borovice Lesnej, Výťažky z Olivovníka, Výťažky z Mandle Obyčajnej, Esenciálne Oleje (Mäta, Rozmarín, Eukalyptus).

POUŽITIE

Prípravok nastriekajte, prípadne rozotrite na pokožke. Následne nechajte pôsobiť, poskytuje rýchlu úľavu a jemný chladivý efekt.

VLASTNOSTI, KTORÉ OCENÍTE V KAŽDEJ SITUÁCII

Prírodný hygienický sprej s príjemnou vôňou a rýchlym použitím. Navrhnutý za účasti nášho technologického patentu zaručuje skvelú funkčnosť a mnohostranné použitie.

Vyznačuje sa podpornými hojivými zložkami, pomáha ošetriť povrchové poranenie, drobné škrabance a všetky nedokonalosti pokožky. Zastúpené výťažky z rastlín majú ukľudňujúcu povahu, pôsobia protizápalovo a sú skvelým pomocníkom napríklad v boji proti nepríjemným aftám.

V neposlednom rade je ideálny na osvieženie pokožky a prípadnú dezinfekciu rúk , ktorý čistí ruky, neutralizuje zápach a ničí baktérie, vírusy a plesne bez vody a mydla.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Čo je to Fresh Day? Je to dezinfekčný sprej a má široké použitie.

Na čo je určený?

Je to šikovný pomocník do každej kabelky.
– použijete ho v kaviarni alebo reštaurácii na očistenie rúk,
– odporúčame použiť po návšteve priestorov so zvýšenou hygienickou záťažou (verejná doprava, verejné toalety, styk s nákupnými vozíkmi v obchodoch),
– pôsobí repelentne,
– účinne bojuje proti aftám a diskomfortu v ústnej dutine,
– tiež potláča príznaky zápalu hrdla
- pomáha ušiam uľaviť od zaľahnutia pri stave nádchy
- dezinfekcia drobných rán a podpora ich hojenia

Má užívanie tohto spreja nejaké obmedzenia?

Náš sprej sa obvykle dobre znáša, a to aj pri aplikácii na sliznice, príp. malé otvorené rany. Nie je vhodný na vnútorné užitie, hoci náhodná konzumácia nie je rizikom.

Využíva tento sprej taktiež špeciálnu technológiu AVE ACTIVE® vo svojej receptúre?

Áno, jednoznačne. Práve výsledkom technológie AVENAL je roztok veľmi malých častíc, z čoho vyplýva schopnosť prenikať efektívne do biologických štruktúr. Výsledok sú takmer zázračné účinky nášho spreja, ako je urýchlenie procesov regenerácie kožných buniek (rýchlejšie hojenie rán), zníženie zápalov na slizniciach (afty, zápaly hrdla, uši, …).

Komu je antibakteriálny sprej určený?

Ľuďom, ktorí nemajú radi pocit špinavých rúk

Ľuďom, ktorí veľa cestujú

Ľuďom, ktorí používajú pleťové krémy

Ľuďom, ktorých bolí hrdlo

Ľuďom, ktorých trápia bolestivé afty

Ľuďom s drobnými poraneniami

Výrobca: IveKol s.r.o., J.Murgaša 92, 940 01 Nové Zámky

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.