Prirodne mydlo bez obalu - so skoricou a makom

Exfoliačný masážny zážitok s anticelulitídnym účinkom

Vitajte vo svete sviežich, korenistých vôní a nádherne hodvábnej pokožky! S týmto 100% prírodným, organickým a čistým masážnym mydlom môžete pokožku nielen osviežiť, ale aj dezinfikovať! Vďaka svojej intenzívne voňajúcej škorici má aj protizápalové, fungicídne a antibakteriálne účinky. Drobný mak v mydle dokáže zlepšiť prekrvenie vašej pokožky, takže celulitíde jednoducho poviete nie. Mak v mydle pomáha odstraňovať odumreté kožné bunky, zaisťuje nepretržitú obnovu pokožky a hodvábne jemnú pokožku.

5.50

s DPH

5 na sklade

Prirodne mydlo bez obalu - so skoricou a makom

Popis

Mydlo je vyrobené ručne, v malých dávkach, preto sa môžu vyskytnúť malé rozdiely vo farbe a vôni!

Zloženie (INCI): SodiumCocoate (zmydeľnenýkokosový olej), SodiumHeliate (zmydeľnenýslnečnicový olej), SodiumCastorate (zmydeľnenýricínový olej), SodiumOlivate (zmydeľnenýolivový olej), Aqua (voda), Glycerín (glycerol) *, CinnamomumCassia Oil (škoricový olej) CinnamomumCassiaPowder (škoricový prášok), PapaverSomniferumSeed (semienka maku), Cinnamal **, Linalool **. *: prirodzene sa vyskytujúci pri reakcii zmydeľnenia. **: prírodná zložka esenciálneho oleja.

Hmotnosť: 120g

• Naše škoricovo-makové mydlo je vhodné najmä na ošetrenie pokožky s celulitídou, pretože poskytuje rýchle a efektné riešenie problémových partií. Pri každodennom používaní môže byť vaša pokožka pevnejšia a hladšia! Makové semienka jemne obrusujú odumretú epidermu, vďaka čomu sa do našej pokožky ľahšie dostanú dôležité a výživné aktívne zložky. Jemná masáž dokáže zvýšiť lymfatický obeh našej pokožky, a tak sa jej užívaním môžu naštartovať prirodzené detoxikačné procesy.
• Pre silné antivírusové a antibakteriálne účinky škoricového oleja je toto mydlo vrelo odporúčané na umývanie rúk, keďže pri umývaní rúk nie je dôležité len odstraňovať viditeľné nečistoty.

• Pre normálnu pleť môžete tento produkt používať každý deň, neodporúčame ľuďom s citlivou pokožkou alebo deťom a počas tehotenstva, kvôli intenzívnemu prekrveniu zlepšujúcemu a hydratačnému účinku škoricového oleja, ktorý môže spôsobiť začervenanie a citlivosť pokožky. 
• Pozor! Kvôli jemnej štruktúre pokožky tváre ho na starostlivosť o tvár neodporúčame, na tento účel pozrite naše čistiace mydlá na tvár!
• Toto špeciálne mydlo proti celulitíde neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu, považuje sa za čisto bylinné, vegánske mydlo.
• Vďaka škorici sa môžete osprchovať so silnou, charakteristickou vôňou a intenzívnym povzbudzujúcim účinkom, ktorý svojou sviežou a vášnivou vôňou pomáha zahriať telo i dušu najmä v chladnej zime!
• Mimoriadne bohatá pena, ktorá počas používania hĺbkovo vyživuje a regeneruje suchú, dehydrovanú pokožku!

Distribútor pre SR: Judita Veréb, Adyho 42, Malinovo, 900 45, IČO: 50318951

Predajca: SANECO GROUP, s.r.o.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.