Prirodne mydlo bez obalu - Kubeba

Vitalizujúce mydlo so silou vzácneho kubebového oleja

Vitalizujúce mydlo so silou vzácneho kubebového oleja! Kubeba z čeľade vavrínovitých pochádza z južnej, východnej a juhozápadnej Číny. Má zvláštnu vôňu so sladkou, korenistou arómou a citrusovými podtónmi. Ranná vitalizujúca alebo nočná harmonizácia, povznášajúca, povzbudzujúca antidepresívna vôňa oživuje telo i dušu. Medzi jeho nespočetné blahodarné účinky patria priaznivé účinky na nervový systém a náladu, preto sa odporúča najmä tým, ktorí vedú stresujúci život. Mydlo Kubeba sa stalo jedným z obľúbených mydiel našich zákazníkov pre svoje povzbudzujúce, osviežujúce, tonizačné, čistiace, dezinfekčné a antiseptické vlastnosti pokožky, ako aj regulačné, protizápalové a dezodoračné účinky na tvorbu kožného mazu!

5.50

s DPH

Nie je na sklade

Prirodne mydlo bez obalu - Kubeba

Popis

Mydlo je vyrobené ručne, v malých dávkach, preto sa môžu vyskytnúť malé rozdiely vo farbe a vôni!

Zloženie (INCI): SodiumCocoate (zmydeľnenýkokosový olej), SodiumHeliate (zmydeľnenýslnečnicový olej), SodiumOlivate (zmydeľnenýolivový olej), Aqua (voda), Glycerín (glycerín)*, LitseaCubeba Oil (olej z kubeby) (fialové farbivo), Citral **, Limonene **, Linalool **. *: prirodzene sa vyskytujúci pri reakcii zmydeľnenia. **: prírodná zložka esenciálneho oleja.

Hmotnosť: 120g +-10g

  • Odporúčame pre všetky typy pleti, príjemnú sladkú, citrusovú vôňu si okamžite zamilujete!
  • Ak chcete darovať mydlo a nechcete riskovať, s touto osviežujúcou vôňou sa ho rozhodne nemôžete pomýliť! Všetky vekové kategórie ho milujúkvôli jeho unisex vôni!
  • Mydlo vyrobené z oleja cubebea môžete s istotou používať aj na slnku: je to esenciálny olej, ktorý nesenzibilizuje pokožku a nie je fototoxický.
  • Veľmi príjemné sladké, citrusové mydlo Vás okamžite naplní šťastím pri kúpaní.
  • Esenciálny olej z kubeby je dobrým pleťovým tonikom a dezinfekčným prostriedkom, preto je vhodný najmä na ošetrenie aknóznej a mastnej pleti,      ale je aj bežnou zložkou parfumov a dezodorantov.
  • Mimoriadne bohaté penivé mydlo, ktoré pri používaní hĺbkovo vyživuje a regeneruje suchú, dehydrovanú pokožku, vďaka prírodným zložkámnezaťažuje organizmus škodlivinami.

Distribútor pre SR: Judita Veréb, Adyho 42, Malinovo, 900 45, IČO: 50318951

Predajca: SANECO GROUP, s.r.o.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.