Prirodne mydlo bez obalu - Geránium

Rozmaznávajúci luxus v každodennom živote

Fantasticky jemné a hodvábne mydlo s vôňou ruží na každodenné rozmaznávanie. Pôsobí vyrovnávajúc na všetky typy pleti, keďže reguluje funkciu mazových žliaz, pôsobí proti vráskam a pri hojení rán. Vďaka obsahu pelargónovej silice revitalizuje suchšiu, drsnejšiu pokožku a harmonizuje funkciu mazových žliaz. Zlepšuje metabolizmus suchej, dehydrovanej pokožky. Jeho aromaterapeutický účinok spočíva v tom, že svojou ľahkou, jemne ružovkastou, sladkou vôňou zmierňuje úzkosť, strach a napätie. Či už ide o citlivú pokožku tváre alebo o povrch pokožky zvyšku tela, každý deň vašu pokožku vyživuje a hydratuje, napĺňa vás pocitom luxusu.

5.50

s DPH

Nie je na sklade

Popis

Mydlo je vyrobené ručne, v malých dávkach, preto sa môžu vyskytnúť malé rozdiely vo farbe a vôni!

Zloženie (INCI): SodiumCocoate (zmydeľnenýkokosový olej), SodiumHeliate (zmydeľnenýslnečnicový olej), SodiumCastorate (zmydeľnenýricínový olej), SodiumOlivate (zmydeľnenýolivový olej), Aqua (voda), Glycerín (glycerín) *, PelargoniumGraveolens Oil ), Citronellol * *, Geraniol**, Linalool**, Citral**. *: prirodzene sa vyskytujúci pri reakcii zmydeľnenia. **: prírodná zložka esenciálneho oleja

Hmotnosť: 120g +-10g

  • Geránium je veľmi obľúbenou kozmetickou zložkou vďaka svojim priaznivým vlastnostiam na pokožku.
  • Odporúča sa pre suchú až ekzematickú pokožku. Účinne ošetruje drsnú, suchú pokožku vďaka svojmu kožnému regulačnému účinku. Pri pravidelnom používaní môžete suchú pokožku odstrániť už po niekoľkých dňoch.
  • Efektívne riešenie na odstránenie bledej pokožky! Ak je vaša pokožka dehydrovaná, bledá a namáhaná, môžete ju rozžiariť mydlom z pelargónie!
  • Vďaka svojmu hlbokému hydratačnému účinku znižuje potrebu dodatočnej starostlivosti o telo (krémovanie, olejovanie).
  • Vďaka tonizujúcim účinkom ho môžete použiť aj na umývanie tváre.

Distribútor pre SR: Judita Veréb, Adyho 42, Malinovo, 900 45, IČO: 50318951

Predajca: SANECO GROUP, s.r.o.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.