Prací gél – Mi AMor

Univerzálny koncentrovaný prací gél určený na bielu, čiernu a farebnú bielizeň. Vďaka svojej komplexnej formule zaisťuje hĺbkové pranie a odstraňuje nepríjemné pachy. Zanecháva na bielizni príjemnú dlhotrvácnu vôňu. Určený na domáce použitie. Všetky použité suroviny spĺňajú limity biologickej odbúrateľnosti stanovené platnými predpismi.

Použitie: používa sa na ručné pranie alebo do práčky.

Dávka: ručné pranie – na 10 l vody pridat 50 ml, pranie v práčke – na 4-5 kg suchého prádla dávka od 50 -100 ml v závislosti od znečistenia a tvrdosti vody.

1.754.40

s DPH

Popis

Zloženie/Ingrendients: Chemické zloženie(Reg. Deterg.648/2004CE): Menej ako 10% aniónovej povrchovo aktívnej látky, Ďalšie zložky : Parfum (Citronellol, Linalool, alpha-Isomethylionone), kaliaca látka, konzervačné látky (Benzilisothiazolinone, Methylisothiazolinone). Môžu spôsobiť alergickú reakciu. Biodegradovatelnost >90%

Upozornenia: Uchovávajte mimo dosahu detí, nepite, vyhýbajte sa kontaktu s pokožkou a ocami, v prípade kontaktu, okamžite a dôkladne opláchnite vodou a poradte sa s lekárom. Po požití vyhladajte lekársku pomoc.

Krajina pôvodu Taliansko.

Výrobca: VIGOR srl, Nettuno (RM), Taliansko

Distribútor: EKO DROGÉRIA, s.r.o., Skladová 7, 971 01 Prievidza

Ďalšie informácie

Množstvo

1 Kg, 500 g

Obal

PET fľaša s uzáverom (+0,90€), Vlastný obal (+ 0,00€)

Recenzie

Buďte prvý, kto napíše recenziu “Prací gél – Mi AMor”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Hodnotenie

Produkt zatiaľ nemá recenzie.