Logo-SANECO

Prací gél – kokos a biele kvety

Použitie: používa sa na ručné pranie alebo do práčky.

Dávka: ručné pranie – na 10 l vody pridat 50 ml, pranie v práčke – na 4-5 kg suchého prádla dávka od 50 -100 ml v závislosti od znečistenia a tvrdosti vody.

1.754.40

s DPH

Popis

Univerzálny koncentrovaný tekutý prací gél do práčky a na ručné pranie. Vďaka jeho zloženiu a vysokej koncentrácii je vhodný pre všetky typy vlákien. Je účinný pri vysokej teplote na silne znečistenom prádle no tiež i pri nízkych teplotách na jemné tkaniny. Neobsahuje agresívne prísady, ktoré môžu spôsobiť vyťahanie oblečenia a vytváranie žmolkov. Zaisťuje hĺbkové čistenie, pričom vlastnosti ošetrených tkanín zostávajú nezmenené. Nezanecháva zvyšky a obnovuje žiarivé farby. Pomáha chrániť vlákna od blednutia, pretože neobsahuje drsné zložky a navyše zabraňuje prenosu farieb na svetlé časti vlákien.

Spôsob použitia:Pri praní postupujte podľa inštrukcií na oblečení, dodržujte doporučené teploty. Pred použitím fľašu pretrepte, môžu sa tvoriť usadeniny. Prať môžete pri nízkych, ale aj pri vysokých teplotách.

Chemické zloženie (Reg. Deterg. 648 / 2004CE): Medzi 5% až 15% aniónové povrchovoaktívne látky. Zmes METYLCLOROISOTIAZOLINÓNU A METYLISOTIAZOLINÓNU,Citronellol, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool, Isoeugenol. Môžu spôsobiť alergickú reakciu.

BIODEGRADABILITA: > 90% (Art. 2 e 4 Legge 26/04/1983 n° 136)

Skladovanie: Všetky čistiace prostriedky uchovávajte na chladnom a suchom mieste, ďaleko od priameho slnečného žiarenia pri teplote +6 až +25 °C.

Výstražné a bezpečnostné upozornenia:Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii starostlivo umyte ruky mydlom. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

Tvrdosť vody vo francúzskych stupňoch

Mäkká voda0-15 °F

Stredná voda15-25°F

Tvrdá voda nad 25°F

Hmotnosť produktu na pranie

4–5 kg v práčke

50 ml 60 ml 80 ml
Ručné pranie 10l 25 ml 50 ml 75 ml

Produkt vhodný pre použitie v činnosti, kde sa vyžaduje systém riadenia HACCP v súlade s Reg. ES. 852/2004.

Krajina pôvodu Taliansko.

Výrobca: VIGOR srl, Nettuno (RM), Taliansko

Ďalšie informácie

Množstvo

1 Kg, 500 g

Obal

PET fľaša s uzáverom (+0,90€), Vlastný obal (+ 0,00€)

Recenzie

Buďte prvý, kto napíše recenziu “Prací gél – kokos a biele kvety”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Hodnotenie

Produkt zatiaľ nemá recenzie.