Prací gél – Jazmín hypoalergénny

Prací gél je hypoalergénny vhodný na farebné prádlo je bez fosfátov, chlóru, parabénov, palmových olejov, netestované na zvieratách, vyrobený z vegánskych a prírodných prísad ( kukuričný olej, kokosový olej ). Obsahuje vysoko biologicky odbúrateľné povrchovo aktívne látky a výhradne je použité iba potravinárske farbivo.

Použitie: používa sa na ručné pranie alebo do práčky.

2.105.09

s DPH

Popis

Je šetrný čiastiaci prostriedok, ideálny pre vlnené a hodvábne tkaniny. Neobsahuje celulázový enzým, takže je vhodný aj na pranie bambusových plienok.

Zloženie/Ingrendients:aniónová povrchovo aktívna látka <10% (biologická odbúrateľnosť> 90%), amfotérna povrchovo aktívna látka <3%, vôňa.

Upozornenie! Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. V PRÍPADE KONTAKTU S OČAMI : Opatrne niekoľko minút vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sa dajú ľahko vybrať. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva : vyhľadajte lekársku pomoc. Po manipulácii si dôkladne umyte ruky. Skladujte pri teplotách nad + 5 ° C do + 25 ° C.

Dávkovanie : dávkovanie je hospodárne, pretože 75 ml pracieho gélu stačí na pranie 4 až 5 kg suchého priemerne znečisteného oblečenia. Pre správne dávkovanie si prosím pozrite návod na etikete. Dávka je samozrejme ovplyvnená aj tvrdosťou vody použitej na pranie ( overte si u miestneho dodávateľa pitnej vody ), stupňom znečistenia bielizne a teplotou prania. Čím je mäkšia voda na pranie, tým menej gélu je potrebných na pranie. Na veľmi silne zašpinené prádlo najprv použite čistič škvŕn a vopred namočte. Wash Taps ECO Hypoallergen prací gél nepoškodzuje prádlo ani vtedy, keď sa aplikuje priamo na látku.

Krajina pôvodu Maďarsko.

Výrobca: Cudy Future Kft 4400 Nyiregyháza, kézu 8. Maďarsko.

Distribútor: Nature Spirit s.r.o., štvrtok na Ostrove, Funduš u. 242/60, 930 40, ICO: 53630831

Ďalšie informácie

Množstvo

1 Kg, 500 g

Obal

PET fľaša s uzáverom (+0,90€), Vlastný obal (+ 0,00€)

Recenzie

Buďte prvý, kto napíše recenziu “Prací gél – Jazmín hypoalergénny”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Hodnotenie

Produkt zatiaľ nemá recenzie.