Prací gél hypoalergénny – Gaštanový

Prací gél s extraktom z gaštanu bol špeciálne vyvinutý pre starostlivosť o farebné prádlo. Obsahuje Aesci, aktívnu zložku získanú z pagaštana konského, ktorá efektívne pomáha udržať žiarivé farby oblečenia a zároveň chráni pred vyblednutím. Navyše, tento gél je bezpečný aj pre bielu bielizeň, pretože nezanecháva žiadne stopy farby.

4.359.60

s DPH

Popis

Nature Cleaning ECO Hypoallergen prací gél na farebné prádlo je vhodné na pranie v práčke, ale aj na ručné pranie. Na tkanive oblečenia nezostávajú biele zvyšky čiastiaceho prostriedku.

Zloženie : extrakt z pagaŠtanu konského, aniónová povrchovo aktívna látka 5% alebo viac, ale menej ako 15% (biologická odbúrateľnosť> 90%), amfotérna povrchovo aktívna látka menej ako 5%, kozmetická konzervačná látka (Fenoxyetanol, Caprylyl Glycol)

Dávkovanie : dávkovanie je hospodárne, pretože 35 ml pracieho gélu stačí na pranie 4 až 5 kg suchého priemerne znečisteného oblečenia. Pre správne dávkovanie si prosím pozrite návod na etikete. Dávka je samozrejme ovplyvnená aj tvrdosťou vody použitej na pranie ( overte si u miestneho dodávateľa pitnej vody ), stupňom znečistenia bielizne a teplotou prania. Čím je mäkšia voda na pranie, tým menej gélu je potrebných na pranie. Na veľmi silne zašpinené prádlo najprv použite čistič škvŕn a vopred namočte. Prací gél nepoškodzuje prádlo ani vtedy, keď sa aplikuje priamo na látku.

Výrobca: Naturcleaning- Cudy Future Kft. 4400 Nyíregyháza, kéz u. 8. Maďarsko

Ďalšie informácie

Množstvo

1 Kg, 500 g

Obal

PET fľaša s uzáverom (+0,90€), Vlastný obal (+ 0,00€)

Recenzie

Buďte prvý, kto napíše recenziu “Prací gél hypoalergénny – Gaštanový”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Hodnotenie

Produkt zatiaľ nemá recenzie.