Prací gél – Capri

Univerzálny koncentrovaný prací gél určený na bielu, čiernu a farebnú bielizeň. Vďaka svojej komplexnej formule zaisťuje hĺbkové pranie a odstraňuje nepríjemné pachy. Zanecháva na bielizni príjemnú dlhotrvácnu vôňu. Určený na domáce použitie. Všetky použité suroviny spĺňajú limity biologickej odbúrateľnosti stanovené platnými predpismi.

VÔŇA: svieža, výrazná

Použitie: používa sa na ručné pranie alebo do práčky.

Dávka: ručné pranie – na 10 l vody pridať 50 ml, pranie v práčke – na 4-5 kg suchého prádla dávka od 50 -100 ml v závislosti od znečistenia a tvrdosti vody.

1.754.40

s DPH

Popis

Zloženie/Ingrendients: Chemické zloženie(Reg. EC 648/2004): Medzi 5% a 15% aniónové povrchovo aktívne látky, Laurethsulfát sodný 5-10%, Kokosový dietanolamid <5%, Alkypolyglukozid <5%, Ethoxylovaný mastný alkohol C12-14 ˂ 5%, Kokosové mydlá s draslíkom ˂ 5% Zmes Metylcloroizotiazolinone a Methylisotiazolinone, Kalidlo, Zahusťovadlo, Parfum, odpeňovač a farbivo. Môže spôsobiť alergickú reakciu. Biodegradovatelnosť >90%

Upozornenia: Uchovávajte mimo dosahu detí, nepite, vyhýbajte sa kontaktu s pokožkou a očami, v prípade kontaktu, okamžite a dôkladne opláchnite vodou a poraďte sa s lekárom. Po požití vyhľadajte lekársku pomoc.

Krajina pôvodu Taliansko.

Výrobca: VIGOR srl, Nettuno (RM), Taliansko

Ďalšie informácie

Množstvo

1 Kg, 500 g

Obal

PET fľaša s uzáverom (+0,90€), Vlastný obal (+ 0,00€)

Recenzie

Buďte prvý, kto napíše recenziu “Prací gél – Capri”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Hodnotenie

Produkt zatiaľ nemá recenzie.