Lufa – prírodná špongia cca35cm

Nič lepšie na umývanie riadu ste nemali 🙂 Prírodná lufa – špongia sa využíva ako ekologická hubka na riad. Nastrihá sa na kúsky aké potrebujete. Z jednej lufy vyjde cca 7 hubiek. 1 hubka vydrží cca 2 mesiace. Lufa sa tiež využíva na masáž tela pri sprchovaní. 100% kompostovateľná. Dodávame stlačenú/zlisovanú, aby zaberala čo najmenej miesta pri preprave.

6.95

s DPH

5 na sklade

Popis

Prírodná lufa stlačená, dlhá viac ako 35cm. Jeden koniec lufy môže byť zrezaný – je to kvôli vkladaniu usušených plodov do lisovacieho stroja – lisuje sa, aby pri preprave zaberala čo najmenej miesta.

Lufa po namočení zväčší svoj objem.

Prírodná špongia lufa pre každodennú masáž tela – je možné ju využiť celú pri masáži chrbta alebo nakrájať na menšie kúsky a použiť ako hubku na sprchovanie. Pokožka sa zbaví odumretých častí, prekrví sa a zhodvábnie. Masáž lufou pomáha mierniť prejavy celulitídy a omladzuje pokožku.

Je možné ju využiť aj v kuchyni ako hubku na umývanie riadu – ľahko sa preplachuje od zbytkov z jedla, rýchlo vysychá a po niekoľkých týždňoch používania ju vyhodíte na kompostovisko 🙂 Po použití treba nechať lufu vyschnúť – nenechávajte ju namočenú v špinavej vode, aby nenasmradla.

Z jednej celej lufy vyrobíte cca 7 hubiek na riad.

Dodávame stlačenú.

100% kompostovateľná.

Recenzie

Buďte prvý, kto napíše recenziu “Lufa – prírodná špongia cca35cm”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Hodnotenie

Produkt zatiaľ nemá recenzie.