LIMITKA prírodné mydlo s krištálom - Galaxia

Celý vesmír len pre vás. S radosťou vám prinášame limitované mydlo GALAXIA. Ide o prírodné mydlo z kvalitných surovín a krásnou opojnou vôňou levandule, ylangu a pomaranča. Jemné mydlo s bohatou penou a celým vesmírom priamo u vás doma. Mydlo je šetrné k pokožke, preto je vhodné aj pre citlivú pokožku, ktorú nevysušuje. Krištáľ, ktorý dostávate k mydlu Vám bude slúžiť ako zosilňovač energie. Tento kameň podporuje činnosť imunitného systému a uvádza telo do rovnováhy. Ako ukázala Kirlianova fotografia, vaše biomagnetické pole sa v prípade, že držíte v ruke horský krištáľ, zdvojnásobí. Súčasne krištáľ odstraňuje svalové kŕče a chráni pred radiáciou. Vytvára elektromagnetické vlny a odstraňuje elektromagnetický náboj. Práca s horským krištáľom na vibračnej úrovni umožňuje naladenie na špecifickú energiu, ktorú potrebujeme na uzdravenie alebo na splnenie duchovnej úlohy. Uvádza energiu do najdokonalejšieho možného stavu a odstraňuje vzniknutú nerovnováhu. Čistí a uzdravuje jednotlivé orgány a jemnejšie vyššie telá. Súčasne vedie ku hlbokému prečisteniu duše a spojeniu duševnej dimenzie s mysľou.O účinkoch mydla a vzácneho makeňa si môžete prečítať nižšie. Vegánsky produkt. Neobsahuje palmový olej, živočíšne tuky a farbivá.

5.50

s DPH

Nie je na sklade

Popis

Mydlo je vyrobené ručne, v malých dávkach, preto sa môžu vyskytnúť malé rozdiely vo farbe a vôni!

Zloženie:Voda, Kakaové maslo, Bambucké maslo, Mandľový olej, Ricínový olej, Kokosový olej, Konopný olej, Glycerín, Prírodné minerálne oxidy, Esenciálne oleje ylang ylang, levanduľa, pomaranč červený.

Hmotnosť: 100g

Vhodné pre:všetky typy pokožky a citlivú pokožku

ÚČINKY

 • ručne robené mydlo procesom za studena
 • antibakteriálne a antimykotické účinky
 • pomáha jemne čistiť telo
 • opojná vôňa ylangu, levandule a pomaranča
 • jemné a šetrné k pokožke, nevysušuje
 • udržuje pokožku vláčnu a elastickú
 • je vhodné pre suchú pokožku
 • krištáľ môžete nosiť pri sebe ako amulet- podporuje činnosť imunitného systému a uvádza telo do rovnováhy
 • krištáľ uvádza do vzájomnej harmónie čakry a dostáva ich do súladu s vyššími jemnými telami
 • používanie prírodného mydla zlepšuje kvalitu kože
 • vhodné na použitie celého tela a tváre

AKTÍVNE ZLOŽKY

 • Krištáľ – podporuje činnosť imunitného systému a uvádza telo do rovnováhy. Ako ukázala Kirlianova fotografia, vaše biomagnetické pole sa v prípade, že držíte v ruke horský krištáľ, zdvojnásobí. Súčasne krištáľ odstraňuje svalové kŕče a chráni pred radiáciou. Vytvára elektromagnetické vlny a odstraňuje elektromagnetický náboj. Práca s horským krištáľom na vibračnej úrovni umožňuje naladenie na špecifickú energiu, ktorú potrebujeme na uzdravenie alebo na splnenie duchovnej úlohy. Uvádza energiu do najdokonalejšieho možného stavu a odstraňuje vzniknutú nerovnováhu. Čistí a uzdravuje jednotlivé orgány a jemnejšie vyššie telá. Súčasne vedie ku hlbokému prečisteniu duše a spojeniu duševnej dimenzie s mysľou.
 • Konopný olej – rastlinný olej lisovaný za studena obsahuje viac ako 75 % nenasýtených mastných kyselín, ktoré ľudská pokožka potrebuje k správnej funkcii, má výborné regeneračné a zvláčňujúce schopnosti a tiež posilňuje odolnosť pokožky, je veľmi vhodný pre suchú pokožku. 
 • Mandľový olej – rastlinný olej lisovaný za studena má silné upokojujúce a regeneračné účinky, veľmi rýchlo a dobre sa vstrebáva a nezanecháva pocit mastnoty. Mandľový olej tolerujú všetky druhy pleti (ekzém, akné, podráždená pokožka).
 • Bambucké maslo – je malým zázrakom pre našu pleť. Udržuje pokožku vláčnu, elastickú, veľmi rýchlo sa vstrebáva a pokožka je po ňom jemná. Bambucké maslo je vhodné pre pokožku s lupienkou a ekzémom.
 • Kakaové maslo – je vhodné na suchú pokožku, je to zdroj antioxidantov a je veľmi účinné v boji s voľnými radikálmi.
 • Ricínový olej – pôsobí hojivo, regeneruje suchú pokožku, zjemňuje jazvy, dokonca odstraňuje niektoré druhy bradavíc. Má tiež antimykotické účinky a eliminuje tvorbu a množenie baktérií a vírusov. 
 • Kokosový olej – má antibakteriálne a antiseptické účinky. Pokožku hydratuje, upokojuje a vyživuje. Pomáha na kožné choroby a zabezpečuje drobné hojenie rán.

POUŽITIE

 • Na navlhčenú pokožku aplikujte mydlo krúživými pohybmi. Vyhnite sa oblasti očí. Následne dôkladne opláchnite.

UPOZORNENIE

Pred prvým použitím sa odporúča previesť tzv. Patch test, t. j. aplikovať a otestovať kozmetický prípravok na jeho znášanlivosť na malej plôške pokožky, najlepšie na zápästí a počkať 24h. Touto metódou sa môže predísť nástupu alergických reakcií a precitlivenosti na daný výrobok. Ak po aplikácii sa prejaví alergická reakcia, povrch pokožky zmyte vlažnou vodou. Výrobok okamžite prestaňte používať. Ak alergická reakcia pretrvá po dlhšiu dobu vyhľadajte lekársku pomoc. 

Výrobca: Mgr. Iveta Mikletičová Burešová – SAVON, Šancová 6, 902 01 Pezinok

Vyrobené na Slovensku

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.