-58%

Kompostovateľné tašky v boxe - univerzálne

Eco Status univerzálne kompostovateľné tašky vyrobené z rastlín a kukurićného škrobu. Balené v štýlovej eko krabičke. Dátum spotreby: 6/21

9.60 3.99

s DPH

2 na sklade

Kompostovateľné tašky v boxe - univerzálne

Popis

Ovocie, zelenina, pečivo, desiata alebo drobný nákup? Eco Status univerzálne kompostovateľné tašky sa potešia akémukoľvek využitiu. Vďaka praktickej krabičke ti budú poruke vždy, keď to potrebuješ. Vyťaž z nich maximum! Po použití ti poslúžia ako vrecko na odpad alebo na prechádzke s domácim miláčikom.

Výhody materiálu: je priedušný a napomáha vlhkosti k vypareniu (potraviny udržia dlhšie čerstvé, pečivo sa v nich nezaparí. Ak sú použité ako odpadové vrecká, odpad sa v nich vysušuje, čo zabraňuje hnitiu a šíreniu nechceného zápachu).

Životný cyklus materiálu: pochádzajú z prírody, kam sa kompostovaním môžu vrátiť. 

Vlastnosti: Certifikované ako biologicky rozložiteľné a kompostovateľné. Rozložia sa do 45-90 dní pri vhodných podmienkach. Vhodné do domáceho kompostu aj priemyselnej kompostárne.

Certifikát – Eco Flóra produkty spĺňajú prísnu európsku normu týkajúcu sa biologickej rozložiteľnosti a kompostovateľnosti EN 13432.

Použitie a skladovanie: Vhodné na bioodpad alebo zmesový odpad. Nepatrí do nádob na zber plastov.

Skladovanie: chladné a suché prostredie bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Odporúčame použiť do 3 mesiacov od zakúpenia. 

Výrobca: Eco Status. Objem: 5-6 litrov. Balenie: 100 ks/krabička. Rozmer krabičky: 25 cm x 15 cm x 3 cm. 

Rozmer tašky: 35 cm x 25 cm. 

Ďalšie informácie

Veľkosť vreca

120 litrov. Balenie: 10 ks/rolka – Rozmer: 70(priemer) x 110(dĺžka) cm., 20 litrov. Balenie: 40 ks/rolka – Rozmer: 43(priemer) x 49.5(dĺžka) cm., 30 litrov. Balenie: 35 ks/rolka – Rozmer: 50.5(priemer) x 61(dĺžka) cm., 50 litrov. Balenie: 20 ks/rolka – Rozmer: 60(priemer) x 80(dĺžka) cm., 70 litrov. Balenie: 15 ks/rolka – Rozmer: 55(priemer) x 100.5(dĺžka) cm.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.