Dvojvrstvový toaletný papier – EcoNatural 10ks

Ekologický toaletný papier, 2-vrstvový, 10ks v balení

3.15

s DPH

10 na sklade

Popis

Ekologický toaletný papier prírodnej farby v balení. 

10ks v balení = 2-vrstvy 17,6 m/160 útržkov 

Vyrobený z recyklovanýc kartónových obalov od nápojov „Tetrapak“.

Dôvodom typickej svetlohnedej (prírodnej) farby papiera je použitie nebielených celulózových vlákien, udržujúcich si prirodzenú farbu dreva prítomných v nápojových kartónoch.

Toaletný papier ECO NATURAL je vyrobený vďaka inovatívnemu systému, ktorý spracováva kartóny z nápojov – TETRA PAK. Vďaka tomuto toaletnému papieru zachraňujete les a dokonca využíva surovinu, ktorá by inak skončila na skládke. Až 74% z nápojového kartónu sú CELULÓZNE VLÁKNA, z ktorých je vyrobený tento toaletný papier. Vrstvy sú spájané vtláčaním.

Certifikáty: – Ecolabel – značka ekologickej kvality, ktorá zaručuje dodržiavanie prísnych kritérií ochrany životného prostredia požadovaných na Európskej úrovni: nízke znečistenie vody a ovzdušia, nízke emisie skleníkových plynov a nízka spotreba elektrickej energie. – FSC – podporujú opakované využitie lesných zdrojov a tiež používa iba recyklované drevo, alebo vlákna, ktoré sú v súlade s týmito štandardmi. – FIBERPACK – certifikát o šetrení životného prostredia a to recykláciou nápojových kartónov.

Takto zachraňujete stromy a znižujete emisie CO2e. – dermatologicky testované

Dodávateľ: Lucart

Krajina pôvodu: Taliansko

Recenzie

Buďte prvý, kto napíše recenziu “Dvojvrstvový toaletný papier – EcoNatural 10ks”

Your email address will not be published.

Hodnotenie

Produkt zatiaľ nemá recenzie.