Darčeková poukážka

Neviete si rady s výberom toho správneho darčeku? S darčekovou poukážkou idete na istotu. Darujte možnosť si vybrať a potešte tak svoju blízku osobu. U nás nájde široký výber skutočne prírodnej kozmetiky, eco drogérie a eco doplnkov. Darčeková poukážka spája príjemné s užitočným. 🙂 

25.00101.00

s DPH

Popis

Darčekové poukážky sú dostupné v dvoch formách:

  1. V elektronickej, kedy Vám bude poukážka zaslaná na e-mail pripravená priamo pre tlač. V prípade že poukážku posielaťe priamo obdarovanej osobe a chcete k nej napísať prianie. Text priania zadajte v pokladni do poznámky taktiež v nej uveďte e-mail, kde má byt elektronická poukážka doručená. (nakoľko sme zástancami Zero Waste poukážku pre uplatnenie nie je potrebné tlačiť stačí sa preukázať e-mailom s poukažkou)
  2. V tlačenej forme vytlačenú poukážku zákazník obdrží v obálke na zvolenú adresu. V prípade že poukážku posielaťe priamo obdarovanej osobe a chcete k nej napísať prianie. Text priania zadajte v pokladni do poznámky taktiež v nej uveďte adresu na ktorú má byt poukážka doručená. Následne poukážku aj s  Vaším prianím zašleme priamo na adresu obdarovanej osoby.

Poukážku je možné využiť v kamennej predajni Sanecobb, alebo v e-shope www.saneco.sk.

POZOR: Pri objednávke poukážky v pokladni zadávate Vašu adresu! Adresu, alebo e-mail obdarovanej osoby zadávajte až do poznámky! 

Ďalšie informácie

Hodnota poukážky

100€, 25€, 50€

Forma poukážky

Elektronická, Tlačená

Recenzie

Buďte prvý, kto napíše recenziu “Darčeková poukážka”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Hodnotenie

Produkt zatiaľ nemá recenzie.