Darčeková krabička – VČELA

Darčeková krabička so včelími čajovými sviečkami a praktickou sadou voskových obrúskov vás svojou vôňou omámi hneď po jej otvorení. Potešte seba, alebo darujte krabičku plnú vône svojim blízkym.

26.90

s DPH

1 na sklade

Popis

Darčeková krabička obsahuje len čisto prírodné a ekologické produkty.

Každá sviečka zo včelieho vosku je odlievaná ručne. Vosk, ktorý sa pri výrobe používa pochádza zo slovenskej rodinnej včelej farmy, ktorá chová včelstvá na takzvanej voľnej stavbe – nepoužíva medzisteny. To znamená, že včely stavajú svoje dielo do prázdnych rámikov, vďaka čomu majú zabezpečené prírodné, ale hlavne svoje prirodzené prostredie nielen pre výchovu potomstva, ale aj na ukladanie peľových zásob a medu.

Vďaka tomuto skutočne ekologickému prístupu vieme zaručiť, že tento včelí vosk neobsahuje prímesy parafínu, ktorý pri horení vylučuje do ovzdušia škodlivé látky. Vosk, z ktorého sa sviečky  vyrábajú má krásnu sýto-žltú farbu a výnimočnú medovú vôňu. A to aj vďaka oblasti, kde včely nášho dodávateľa včelára žijú.

Voskový obrúsok na potraviny Od včely je ľahko použiteľný a praktický obal, ktorý dokonale nahrádza plastové vrecká. Akýkoľvek z obrúskov zo včelieho vosku môžete používať na uskladnenie a predĺženie trvanlivosti potravín – ovocia, zeleniny a ich načatých kúskov, syrov rôzneho druhu, chleba, pečiva. Jednoducho nimi tiež prikryjete tanier alebo misku, nakoľko voskové obrúsky dokážete tvarovať teplom vašich rúk. Obal si následne vďaka svojej lepivej schopnosti zachováva svoj tvar.

Voskové obaly sú 100% ekologické a kompostovateľné a vďaka ich používaniu znižujete množstvo odpadu na našej planéte. Používať ich môžete dlhodobo, každý deň.

Darčeková krabička plná voňavých a ekologických produktov poteší nielen vás a vašich blízkych, ale aj životné prostredie. 

Výrobca: Od včely

Vyrobené na Slovensku

Recenzie

Buďte prvý, kto napíše recenziu “Darčeková krabička – VČELA”

Your email address will not be published.

Hodnotenie

Produkt zatiaľ nemá recenzie.