Logo-SANECO

Čistiaci krém CIF

Odmasťuje, hĺbkovo čistí a bieli všetky druhy tvrdých povrchov, sanitu a odstraňuje nečistoty a zápach. Prostriedok na odstránenie vodného kameňa pripravený na použitie na každodenné čistenie všetkých povrchov. Účinne čistí a odvápňuje povrchy.

2.255.40

s DPH

Popis

Spôsob použitia: Produkt nalejte na povrch, ktorý sa má vyčistiť, nechajte chvíľu pôsobiť, umyť handričkou alebo mäkkou kefou. Opláchnite vodou.

Chemické zloženie (Reg. Deterg. 648 / 2004CE): Medzi 5% a 15% aniónové povrchovo aktívne látky. Medzi 1 a 5% neiónových povrchovo aktívnych látok matné a protipenivé zmesi. METYLCLOROISOTIAZOLINÓNU a METYLISOTIAZOLINÓNU EUGENOL, D-LIMONEN

BIODEGRADABILITA: > 90% (Art. 2 e 4 Legge 26/04/1983 n° 136)

Skladovanie: Všetky čistiace prostriedky uchovávajte na chladnom a suchom mieste, ďaleko od priameho slnečného žiarenia pri teplote +6 až +25 °C.

Výstražné a bezpečnostné upozornenia: Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii starostlivo umyte ruky mydlom. Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.Produkt vhodný pre použitie v činnosti, kde sa vyžaduje systém riadenia HACCP v súlade s Reg. ES. 852/2004.

Výrobca: VIGOR srl, Nettuno (RM), Taliansko

Distribútor pre SR: EKO DROGÉRIA, s. r. o.

Ďalšie informácie

Množstvo

1 Kg, 500 g

Obal

PET fľaša s uzáverom (+0,90€), Vlastný obal (+ 0,00€)

Recenzie

Buďte prvý, kto napíše recenziu “Čistiaci krém CIF”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Hodnotenie

Produkt zatiaľ nemá recenzie.