Čajová sviečka zo včelieho vosku

Upokojte svoje zmysly a prevoňajte svoj domov medovou vôňou včelích sviečok.

Sviečky sú vyrábané ručne, z čistého včelieho vosku, ktorý je 100% prírodným produktom bez pridania farbív a vôní. Neobsahuje žiadne prímesy parafínu ani chemických látok. Čajové sviečky z včelieho vosku sú známe svojou schopnosťou čistiť vzduch v miestnosti od prachu, plesní, peľu a iných alergénov,  nakoľko sa pri ich horení uvoľňujú záporné  ióny.

0.80

s DPH

Popis

Hmotnosť čajovej sviečky: 15g (+-2g)

Každá čajová sviečka zo 100% čistého včelieho vosku je odlievaná ručne. Vosk, ktorý sa pri výrobe používa pochádza zo slovenskej rodinnej včelej farmy, ktorá chová včelstvá na takzvanej voľnej stavbe – nepoužíva medzisteny. To znamená, že včely stavajú svoje dielo do prázdnych rámikov, vďaka čomu majú zabezpečené prírodné, ale hlavne svoje prirodzené prostredie nielen pre výchovu potomstva, ale aj na ukladanie peľových zásob a medu.

Vďaka tomuto skutočne ekologickému prístupu vieme zaručiť, že tento včelí vosk neobsahuje prímesy parafínu, ktorý pri horení vylučuje do ovzdušia škodlivé látky. Vosk, z ktorého naše sviečky vyrábame má krásnu sýto-žltú farbu a výnimočnú medovú vôňu. A to aj vďaka oblasti, kde včely nášho dodávateľa včelára žijú.

Sviečky vyrobené z pravého a kvalitného včelieho vosku príjemne voňajú, avšak nekvapkajú, neprskajú a  nedymia. Navyše, takéto sviečky horia oveľa dlhšie než ostatné sviečky, čistým výrazným plameňom. Z ekologického hľadiska sa jedná o 100% obnoviteľný materiál, ktorý neobsahuje zmes umelých farbív a vôní. 

Ich jasný žltý plameň uvoľňuje záporné ióny, ktoré nielenže čistia vzduch, ale podporujú krvný obeh, zrýchľujú metabolizmus, ich pravidelné používanie zvyšuje imunitu.

Oporúčame, aby bola pri horení čajová sviečka zo včelieho vosku umiestnená do svietnika, alebo na nehorľavú podložku. Pri ich používaní prosím dodržiavajte predpísané  bezpečnostné odporúčania.

Bezpečnostné upozornenia:

1,) Sviečku udržujte mimo dosahu detí a domácich zvierat

2.) Medzi jednotlivými sviečkami nechávajte priestor minimálne 10 cm

3.) nezapaľujte sviečky na horľavých predmetoch ani v ich blízkosti

4.) pred každým zapálením sviečky zastrihnite knôt na dĺžku 0,5-1cm

5.) nehorľavá podložka alebo svietnik s horiacou sviečkou musia byť v stabilnej a vodorovnej polohe

6.) horiacu sviečku nikdy nenechávajte bez dozoru

7.) Podložka alebo svietnik musia byť vyrobené z materiálu nehorľavého a odolného voči teplu. Myslite na to, že prípadný vytečený vosk vám môže spôsobiť škody. Ak sviečka vytečie, treba ju zahasiť a počkať pokiaľ vosk stuhne. Až potom ju môžete zapáliť znova.

8.) zabezpečte, aby nebol prievan v  miestnosti,  v ktorej horí sviečka. Prievan môže spôsobiť vytečenie sviečky, nerovnomerné horenie, kratšiu dobu horenia, ale aj požiar

9.) Nepresúvajte sviečku počas horenia

Ďalšie informácie

Tvar sviečky

Kruh, Srdiečko

Recenzie

Buďte prvý, kto napíše recenziu “Čajová sviečka zo včelieho vosku”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Hodnotenie

Produkt zatiaľ nemá recenzie.