-25%

Bambusová zubná kefka s čiernymi štetinami- ECO TOUCH

Čo sa stane s tvojou kefkou na zuby, keď je stará? Je pravdepodobné, že skončí na skládke. Dotkni sa udržateľného sveta s Eco Touch bambusovou zubnou kefkou a prepoj svoj hygienický rituál s prírodou. 

2.17

s DPH

Nie je na sklade

Bambusová zubná kefka s čiernymi štetinami- ECO TOUCH

Popis

Buď eco-friendly a zároveň zachovaj naše kultúrne dedičstvo s bambusovou zubnou kefkou, ktorú zdobí slovenský folklórny vzor. Eco Soul kefka je vyrobená z prírodných zdrojov. Telo kefky sa pýši bambusovým drevom. Štetiny z uhlíkového vlákna obsahujú mikročiastočky aktívneho uhlia, čo zaručuje dezinfekciu ústnej dutiny a bieliaci efekt. Sú stredne mäkké, čo ich robí ideálnym spoločníkom pre tvoju dennú hygienu ústnej dutiny. 

Telo kefty je plne kompostovateľné. Štetinky sú z uhlíkového vlákna v kombinácii s nylom a stredne mäkkou tvrdosťou. Po použití odporúčame odlomiť hlavičku alebo odobrať štetinky pinzetou. Alternatívne môže byť využitá ako podpera na kvety alebo v záhonoch. 

Životnosť: podobná ako pri kefkách z plastu. Z hygienických dôvodov sa neodporúča používať dlhšie ako 2-3 mesiace alebo po chorobe. 

Rozmer: 10 x 2 x18 cm. 

Výrobca: Eco Status.  

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.