Aviváž – kvapky perál

Aviváž dodáva tkanine jemnosť a antistatický účinok. Vysoká kvalita použitých esencií zaručuje dlhodobé pretrvávanie parfému aj po žehlení.

Použitie: používa sa na ručné pranie alebo do práčky.

Dávka: ručné pranie – na 10 l vody pridat 50 ml, pranie v práčke – na 4-5 kg suchého prádla dávka od 50 -100 ml v závislosti od znečistenia a tvrdosti vody.

1.503.89

s DPH

Popis

Spôsob použitia: Používa sa na záverečné pláchanie bielizne v práčke alebo v rukách. Práčka: 40ml aviváže na 4,5 kg bielizne naliať do výsuvného dávkovača práčky, riadiť sa podľa výrobcu práčky. Ručne: 50ml na 10 litrov vody. Ponorte bielizeň do vody a nechajte niekoľko minút pôsobiť a potom vyžmýkajte.

Chemické zloženie (Reg. Deterg. 648 / 2004CE): Medzi 5% až 15% aniónové povrchovo aktívne látky Parfum (Citronellol, Linalool, alpha-Hexylcinnamaldehyde, p-tert-Butylalphamethylhydrocinnamic aldehyde), konzervant (Benzilisothiazolinone, Methylisotiazolinone). Môžu spôsobiť alergickú reakciu. BIODEGRADABILITA: > 90% (Art. 2 e 4 Legge 26/04/1983 n° 136)

Produkt vhodný pre použitie v činnosti, kde sa vyžaduje systém riadenia HACCP v súlade s Reg. ES. 852/2004.

Skladovanie: Všetky čistiace prostriedky uchovávajte na chladnom a suchom mieste, ďaleko od priameho slnečného žiarenia pri teplote +6 až +25 °C.

Výstražné a bezpečnostné upozornenia: Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii starostlivo umyte ruky mydlom. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

Výrobca: VIGOR srl, Nettuno (RM), Taliansko

Krajina pôvodu Taliansko.

Ďalšie informácie

Množstvo

1 Kg, 500 g

Obal

PET fľaša s uzáverom (+0,90€), Vlastný obal (+ 0,00€)

Recenzie

Buďte prvý, kto napíše recenziu “Aviváž – kvapky perál”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Hodnotenie

Produkt zatiaľ nemá recenzie.