DORUČENIE A PLATBA TOVARU

Spôsob doručenia:

Doručenie kuriéromtovar bude zákazníkovi doručený na adresu, ktorú uviedol v objednávke, prostredníctvom kuriérskej služby, v rámci dodania na Slovensku. Dodanie tovaru je 2-3 pracovné dni od potvrdenia o vyexpedovaní objednávky, ktoré bude kupujúcemu odoslané na e-mail zadaný v procese objednávky. Cena za doručenie je stanovená na sumu 4€. Pri objednávke nad 45€ nebude zákazníkovi účtovaná cena za doručenie.

Osobne v predajni Sanecozákazník si môže objednávku po výzve o vybavení objednávky vyzdvihnúť priamo na našej predajni Sanecobb, 29.augusta 20, 974 01 Banská Bystrica v aktuálnych otváracích hodinách. Za osobné vyzdvihnutie objednávky na predajni nie je zákazníkovi účtovaná žiadna suma.

UPOZORNENIE:

V prípade že tovar zákazník preberá osobne v predajni Sanecobb je potrebné sa pri prevzatí objednávky preukázať uhradenou faktúrou, ktorú obdržíte e-mailom po úhrade objednávky. FA nie je potrebné tlačiť, stačí ju mať vo Vašom smartfóne.

SPÔSOB PLATBY:

Platba prevodom na účetzákazník za objednávku zaplatí po jej vytvorení priamym prevodom na náš bankový účet:

SK79 1100 0000 0029 4308 2581

V tomto prípade je potrebné ako Variabilný symbol platby zadať číslo objednávky. Po pripísaní finančných prostriedkov na náš účet bude objednávka odoslaná.

Platba pomocou platobnej brány PayPalpri vytvorení objednávky bude zákazník priamo presmerovaný na okamžitú platbu kartou prostredníctvom platobnej brány PayPal.