Od dnešného dňa v našej ECO predajničke nájdete aj kvalitnú maďarskú čapovanú kozmetiku. Značka ESTREA je rodinnou firmou a pôsobí na trhu už  viac ako 20 rokov.

ESTREA kvalita a spokojnosť na jednom mieste!

Výroba produktov je založená na skutočných potrebách zákazníkov,  použití čo najväčšieho množstva byliniek a naopak na elimináciu nebezpečných a škodlivých látok pri výrobe. Táto postupnosť sa stala filozofiou firmy. V práci je kladený dôraz na užívateľské skúsenosti, pripomienky a nápady, doplnené o stále konzultácie s kozmetickými a farmaceutickými pracovníkmi. Firma sa snaží, aby cena výrobkov odzrkadľovala skutočný nutričný obsah a aby jej zákazníci neplatili marketingové náklady firmy.

Hlavnou zásadou ESTREA je, aby sa k zákazníkom dostali kozmetické produkty v najvyššej kvalite. Po viac ako desiatich rokov skúseností, neustálom vývoji a opatrnom rozvoji si spoločnosť ESTREA zaslúžene vybudovala spokojnosť svojich zákazníkov, preto sme sa aj my ako rodinná firma rozhodli priniesť produkty ESTREA do našej predajne Sanecobb.

Akú kozmetiku u nás nájdete?

Kozmetiku, ktorú sme zaradili do našej ponuky máme odskúšanú a ide o šampóny, sprchové gély, odličovacie mlieko, telové mlieka a penu do kúpeľa.

Tieto produkty u nás nájdete v čapovanej podobe, a preto si neváhajte doniesť vlastné nádoby, my Vám načapujeme koľko bude treba.

Mandľový šampón s panthenolom

Regeneračný šampón dodá vlasom okamžitú reštrukturalizáciu po poškodení. Poskytuje potrebnú dávku na obnovu a výživu, no súčasne chráni pokožku pred podráždením a svrbením.

Žihľavový regeneračný šampón

Regeneračný šampón z extraktu zo žihľavy zabezpečuje vlasom znižovanie kožného mazu, vypadávanie vlasov a eliminuje tvorbu lupín. Nie len že chráni pokožku hlavy, ale posilňuje aj samotné vlasy.

Aloe vera sprchový gél a šampón

Starostlivosť o telo aj vlasy. Sprchový gél a šampón v jednom je obohatený o výťažok z aloe vera, čím pokožku chráni pred toxickými látkami a na báze glycerínu vyplňuje priestor v pokožke. Určené na suchú pokožku.

Odličovacie mlieko s vitamínom C

Čistiace látky odličovacieho mlieka zabezpečujú jemné, ale intenzívne čistenie. Aktívne zložky vitamínu C sa postarajú o obnovu a regeneráciu pokožky a Allantoin  na základe jeho antibakteriálnych účinkov o elimináciu podráždenia pokožky. Vhodné pre všetky typy pleti.

Kamilka & Nechtík hydratačný telový krém

Vyživujúci krém s výťažkami z kamilky a nechtíku pokožku hydratuje a zanecháva ju hodvábne jemnú. Je určený obzvlášť pre citlivú a suchú pokožku, ktorá vyžaduje zvýšenú starostlivosť.

Aloe vera & Panthenol + Vitamín E telový krém

Starostlivosť o telo v podobe dlhotrvajúceho hydratačného krému s výživnými vlastnosťami dodávajú pokožke pocit jemnosti a hebkosti. Panthenol, známy pre svoje regeneračné účinky spolu s výťažkami z aloe vera blahodárne pôsobia na pokožku. Telový krém obohatený o vitamín E chráni pokožku pred vysušením a stratou vlhkosti, čím napomáha k spomaleniu starnutiu.

Aromaterapeutická pena do kúpeľa so šalviou

Vďaka upokojujúcim vlastnostiam sa Váš kúpeľ stane zážitkom. Na pokožku pôsobí príjemnou penou s vôňou šalvie a harmančeka. Pokožka je jemná, hydratovaná a Vy si príjemne odpočiniete vo svete byliniek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Okrem značky ESTREA u nás nájdete aj produkty od nemeckej firmy Sonnet v podobe tuhých a tekutých mydiel s vôňou nechtíka alebo ruže, antibakteriálne mydlo zo Slovenska a taliansku kozmetiku MEGLIO SFUSO, od ktorej ponúkame mydlo s argánovým olejom, kokosový balzam na vlasy a mydlo na citlivú pokožku. V našej predajni nesmie chýbať slovenský výrobca Savon, známy pre ručne robené tuhé mydlá, šampóny a dezodoranty, v ktorých je ukrytá sila prírody.

Tešíme sa na vašu návštevu v obchode Saneco v Banskej Bystrici.

Váš tím Sanecobb

Text: Petra Bohunická

Editor: Daniel Očenáš

Zdroj: http://www.estrea.sk/about_us